Tak od dziś nazywał będę resort, który dotychczas znany był jako Ministerstwo Edukacji Narodowej. Każda kolejna decyzja pokazywała, że delikatnie mówiąc – osoby, które odpowiadały za edukację społeczeństwa same co najwyżej nadawały się do wypasu bydła. Tak było z usilnie forsowaną reformą szkolnictwa zgodnie z którą 6 latki miały iść do szkół, tak jest i dziś.

Dowiaduję się bowiem, że Ministerstwo rzekomo Edukacji Narodowej ZAAKCEPTOWAŁO podręcznik wydany przez Kampanię Przeciw Homofobii. A tam fascynujących i niezbędnych dla młodego człowieka informacji mamy co nie miara. Po pierwsze podręcznik proponuje by nauczyciele podając przykłady, „nie zakładali powszechnej heteroseksualności”, po drugie zachęca się do mówienia o znanych postaciach, które były homoseksualistami i po trzecie co najważniejsze za jeden z przejawów dyskryminacji homoseksualistów podaje się… STUDNIÓWKI, na których poloneza tańczyć można tylko z przedstawicielem/przedstawicielką płci przeciwnej.

Oprócz Ministerstwa Edukacji/Idiotyzacji podręcznik poparła minister do spraw równości Agnieszka Kozłowska – Rajewicz. A to jak wiemy lewacka feministka i genderówka.

Absolutnie oburzające i wstrząsające jak nachalnie i wulgarnie indoktrynowani są najmłodsi przedstawiciele społeczeństwa. Coraz śmielej poczynają sobie lewaccy żołnierze zboczenia i dewiacji. Za punkt honoru (jeśli te gnidy wiedzą co to jest honor) postawili sobie zdeprawować młodych. Z nimi pójdzie najłatwiej. Umysły i emocje jeszcze nie ukształtowane, podatne na nieprawdę, z dziecięcą ufnością przyjmujące wszystko co powie im nauczyciel. No bo jak, to wszyscy zawsze mówili: Ucz się, bo niczego nie osiągniesz”. Czyli szkoła to wzór. Jak więc jej nie wierzyć ? I za parę lat, na studniówkach będziemy mieli Kazika z Wiktorem, Zbyszka z Rafałem a Grażynę z Hanią. Proponuję pójść dalej. Dlaczego nie zaproponować by można było przyjść ze swoim zwierzakiem ? Ja chętnie zatańczyłbym z jakimś psem albo krową. Po co się tak ograniczać ? Jesteśmy wszak EŁROPEJCZYKAMI a to coś znaczy.

Czas się obudzić, czas powiedzieć NIE deprawacji i promowaniu zboczeń. Dookoła wszyscy jęczą, że pederaści są dyskryminowani, jaka to biedna mniejszość. Nic tylko współczuć i pogonić ciemną, prawicową hołotę. Tylko, ze ta mniejszość terroryzuje i gwałci publicznie większość. To my jesteśmy wciąż atakowani i dyskryminowani. Nie wiem jak Państwo, ale ja się na to nie godzę. Bo mnie, w szkole MOICH (całkiem niedawnych czasów) uczono, że tłok powinien chodzić w cylindrze a nie w rurze wydechowej !!!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here