Miriam Shaded, która od miesięcy ostrzega przed islamem i przyjmowaniem do Polski imigrantów, dąży do delegalizacji islamu w naszym kraju. „Islam jest sprzeczny z Konstytucją RP” – przekonuje w swojej najnowszej wypowiedzi.

„Najważniejszym celem islamu jest dżihad na niewiernych, tzn. walka i podbój poprzez przemoc”. „Według art. 13. Konstytucji RP zakazane jest istnienie organizacji, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa. Ponadto zaznaczam, że wg art. 53. pkt. 2. wolność religii obejmuje wolność wyznania lub przyjmowanie religii według własnego wyboru” – napisała Shaded na portalu społecznościowym.

„W islamie za odstępstwo jest kara śmierci, jak i za niewiarę, tzn. że islam sam w sobie ogranicza podstawowe prawa zawarte w naszej Konstytucji”. „Dalej czytamy w art. 58. pkt. 2., iż zakazane są zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą” – dodała.

 

stefczyk.info/mn

3 KOMENTARZE

 1. No, pomimo, że piękna Pani Miriam promuje się, jak może :D, to…
  jednak popieram ją (mamy w Polsce jeszcze jedną Muzułmankę, będącą PRZECIWIEŃSTWEM Miriam… Babę zakutaną w szmaty po czubek nosa, która JAWNIE i oficjalnie głosi jihad i nawołuje NASZE Kobiety do zakładania takich samych szmat 🙂 .. Nie pomnę, bo nie jest to nagłaśniane (i słusznie.., kretynów jest tak dużo statystycznie, że zawsze się trochę kretynek znajdzie, takich 16-letnich, jak słynna Lisa..)).
  Istnieje wprawdzie w Polsce, z dawien dawna, mniejszość muzułmańska, nawet i tatarska, ale cichutka jest… Dopóki marginalna i nieliczna 🙂 ..
  Ale gdy zwietrzy korzyści – spoko, dołączy do stada 🙂 ..
  Jest to normalne i ŻADNA MOWA NIENAWIŚCI wobec pokojowych (dzisiaj..) “naszych” Muzułmanów…
  Popieram Miriam, ale… No właśnie, “ale” 🙂 ..
  NIE JESTEM zwolennikiem ZAKAZÓW i nakazów…
  Rzecz winna się sama regulować.
  Dać spokój “naszym” Muzułmanom, bo DOKĄD niby mają pójść ???…
  Ale NIE WPUSZCZAĆ NOWYCH !!..
  ZERO ! “NO PASSARAN !” – jak wrzeszczały zdebilałe komuchy faszystowskie, uważające się same za “tropiących faszyzm” 🙂 ..
  JEDEN wpuszczony Afrab – oznacza zaraz “łączenie rodzin” i DWUDZIESTU CZŁONKÓW JEGO RODZINY, która przyjedzie NIE do pracy (jak pierrr…li Pani “profesor” Seneszyn..), lecz NA NASZ GARNUSZEK, w dodatku – jeszcze nam w domu zaprowadzając Sharię 🙂 ..
  Ludzi, którzy nam sprowadzają obcy kulturowo element, w dodatku PRZESTĘPCZY, jak zrobiła nam Pani Ochojska, sprowadzając nam na kark bandziorskich CZECZENÓW, po rozróbach u nich (zrobionych – jak wszystkie – przez Sorosa..), wsadzałbym do więzienia na wiele lat, bo kary śmierci u nas nie ma niestety..

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.