“Unia pomaga nielegalnym imigrantom, którzy roszczą sobie prawo do pomocy” – stwierdziła Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera. 

Miriam Shaded gościła ostatnio w Telewizji Republika. Wypowiedziała się na temat uchodźców, islamu, Unii Europejskiej i prześladowanych chrześcijan. Twierdzi, że Unia Europejska pomaga tylko nielegalnym imigrantom, a są to zazwyczaj osoby niezweryfikowane, bo większość z nich wyrzuca dokumenty lub są one po prostu fałszywe.

“Jeśli chodzi o wyznawców islamu, oni są wychowywani w takiej ideologii, która każe prześladować niewiernych” – powiedziała. Prezes Fundacji Estera podkreśliła także, że ilość gwałtów w Europie jest ogromna, lecz jest to temat pomijany, a Unia Europejska chroni oprawców, nie ofiary.

Pochwaliła też polski rząd, który nie zamierza przyjmować do Polski żadnych uchodźców, którzy nie są osobami potrzebującymi.

“Jestem za propagowaniem wszelkiego rodzaju pomocy. (…) Pomoc powinna być skierowana do tych najbardziej potrzebujących poprzez udzielanie wiz, pomoc w ambasadach. Nie jest to pomoc, jaką oferuje Unia Europejska” – zakończyła.

2 KOMENTARZE

 1. Panie Olkiewicz…
  “Szydło zaś okazało się że ma jaja…”
  Taki duży, a w baje wierzy 🙂
  Pani Szydło po prostu robi,. CO JEJ KAŻĄ jej mocodawcy 🙂
  Nawet nie Pan Prezio, który pociąga za jej sznurki,
  lecz ci pejsaci, nasi Panowie, siedzący sobie – w Izraelu,
  w Waszyngtonie, a ostatnio – już w samej Warszawie 🙂
  Przeciwko tym Panom – nawet towarzyszka Merkel nie podskoczy,
  o czym się smutno przekonała ostatnio 🙂
  Stronnictwo Pruskie – musi się wycofywać z Pollin,
  i nawet jego po cichu budowana armia “europejska”, nic na to nie poradzi,
  bo USrahell przecież niedawno stanął na Odrze i Nysie, choć Ludowi opowiada się, że to przeciwko złemu Putinowi 😀
  CO oznacza to DLA NAS – dla polskich Gojów ?..
  Nie wiem.
  Bo czyż można określić – CO też jest lepsze – dżuma, czy cholera ?…
  Jedni i drudzy nas chcą wyniszczyć…
  Chyba skuteczniej to jednak czyni OBECNA banda pejsata…
  Rękami swołoczy typu Radziwiłł, czy Posobkiewicz, albo inne Brydaki…
  Na wszelkich frontach.. Byle wykończyć Polaków, w ich własnej Ojczyźnie…
  Jeszcze trochę, a pejsata swołocz w Parszawie – będzie nazywała Polskę SWOJĄ Ojczyzną,
  Polaków – w ogóle pomijając.. Albo wręcz – SIEBIE nazywając “Polakami”…
  Już kiedyś tak było…
  I wiadomo, jak się (kolejny raz w historii..) skończyło…
  Strasznie mi szkoda, że nie wystarczy mi już życia, żeby doczekać kolejnego POGROMU – tym razem może WINNYCH tych nieprawdopodobnych zbrodni na ludzkości, jakiej żydownia się dopuszcza, a NIE znowu miliony NIEWINNYCH ludzi, tylko dlatego, że płynie w ich żyłach – nie z ich winy – żydowska, psia krew, jak płynie i w moich, w co najmniej 50% 🙁
  A bardzo chciałbym bardzo wielu, tych brylujących dzisiaj na świecznikach, za moją kasę, zbrodniarzy o ukrytych, żydowskich nazwiskach, zobaczyć dyndających na szubienicy…
  Nawet drobne (ale upierdliwe..) leszcze, typu Gross, czy Holland… Nie wspominając o zbrodniarzach “klasy światowej”, jak Soros, czy trpochę mneijszych, jak Balcerowicz, “Rostowski”, czy inne Kołodki i Kwaśniewskie… Obawiam się, że również i Dudy i inne Kornhausery… Za ich szczególny CYNIZM…
  Shalom !

 2. Nie ściemniam piszę jak jest! naród polski już dość w swej historii wycierpiał i nie zasługuje na to ażeby kiedykolwiek, jakikolwiek pętak brał się za eksperymentowanie na nim! Już od bardzo dawna piszę o tym że Platforma chce w Polsce muzułmanów, gdyż zapewni to jej na wzór zachodni elektorat na wieloletnie władanie! przynajmniej dopóty, dopóki muzułmanie w demokratyczny sposób sami w wyborach odbiorą jej to władanie! Poza zwykłą polityczną kurtuazją i naszym rozwijającym się rynkiem Merkel ma w dupie Tuska Platformę i Beatę Szydło, prowadzi znakomicie względem Polski swoją “Realpolitik” jednak z małą różnicą Tusk skomlał jej uniżenie i zgadzał się na wszystko! prowadząc antypolską poddańczą politykę, Szydło zaś okazało się że ma jaja tam gdzie Tuskowi ich najzwyczajniej brakowało! Merkel Islamskich nachodźców zaprosiła bez porozumienia i zgody UE. Żadnego! państwa nie prosiła o zgodę, nie pytała o zdanie! to była rządu niemieckiego suwerenna decyzja! więc niech teraz sama sobie swoich gości bawi! Przedstawię Platformy i niemieckich lemingów idiotyzm myślowy najprościej jak mogę, choć pisząc, sam nie mogę powstrzymać się od śmiechu! Na imprezę urodzinową Twój sąsiad zaprosił do domu całe miasto, gości przyszło tylu że nie może ich wszystkich w swoim domu pomieścić, więc puka o 2 w nocy do twoich drzwi, a gdy otwierasz mówi ci że masz jako sąsiad bawić jego gości! Gdy mówisz do niego spadaj za drzwi! On wtedy mówi jak nie chcesz moich gości, to płać mi za to że nie będziesz pomagał mi ich gościć! Gdy wyraźnie mówisz do niego spierd*laj! facet zaprosiłeś sam ich baw ! wtedy mówi do ciebie nie zapłacisz to dzwonie na Policję karę musisz ponieść ty i twoi bliscy! Tak właśnie myśli niemiecka Platforma i jej przełożeni liberalni Niemcy. To jest wojna cywilizacyjna a nie żadna uchodźcza migracja! Teraz proszę pomyślcie sami, tylko logicznie zacznijcie proszę : Jakby wglądało dzisiaj nasze życie gdybyśmy wybrali ponownie proniemiecką Platformę? Dzisiaj to nie naród niemiecki jest wrogiem Polski! tylko proniemieccy politycy z Platformy i Nowoczesnej wraz z Wałęsą są niebezpieczni! Widzą jak ciężko naród podnosi Polskę z kolan, a oni dalej na kolanach i łokciach poddańczo prostytuują się Niemcom! Cóż to za dziecię wyrodne, dzisiaj hańbiąc ojczyznę po władzę z drugich a nie Polskich rąk sięga!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.