„Ten system powinien być zdelegalizowany, bo propaguje mordy i gwałty” – powiedziała o islamie szefowa Fundacji Estera.

„Polacy obawiają się, że nasz kraj będzie islamizowany. Teraz to może nie jest tak wielkie zagrożenie. Obecnie największym jest przyjmowanie do strefy Schengen Turcji. Tam jest 78 mln muzułmanów i będzie to prawdziwy tranzyt dla islamistów zmierzających do Europy” – stwierdziła Shaded.

Była kandydatka do Sejmu z ramienia partii KORWiN poparła inicjatywę przeprowadzenia w Polsce referendum ws. imigrantów. „Inicjatywę Ruchu Kukiza popieram (…). Jestem gotowa do współpracy z każdym, kto jest przeciwko islamizacji Europy” – zadeklarowała.

Zapytana o to, w jaki sposób należałoby bronić prześladowanych przez islamistów chrześcijan, odpowiedziała: „Jednym elementem jest ochrona przed islamizacją Europy i przed tym powinniśmy się chronić prawnie. Powinno być w prawie zapisane, że jest to system totalitarny, który jest nielegalny. Ten system powinien być zdelegalizowany, bo propaguje mordy i gwałty. To nie jest religia, bo religia czy sama wiara nie jest przymusowa. Ludzie, którzy są w tym systemie, stanowią zaś zagrożenie dla innych. Z kolei w kontekście uchodźców chrześcijańskich wszystkie państwa powinny usprawniać procesy wizowe i dawać im te wizy pracownicze, humanitarne czy studenckie, w zależności od sytuacji. Trzeba stworzyć takie warunki, by ci ludzie mieli poczucie, że jak już pójdą do tej ambasady, to będą mieli gwarancję, że ten wniosek nie zostanie odrzucony. W tym przypadku nie ma też potrzeby opłacania socjalu, nawiasem mówiąc w ogóle socjal powinien być zlikwidowany”.

 

blastingnews.com/mn

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.