Kilka dni temu “kibole” stali się dla mediów głównego szamba “kibicami”. Powód? Rzekome wygwizdanie prezydenta Dudy. Akcja propagandowa na nic się jednak zdała.

Tuż po finale Pucharu Polski media głównego szamba były w euforii. Zdaniem tzw. “dziennikarzy” kibice Legii i Lecha zgodnie wygwizdali prezydenta Andrzeja Dudę. Kibice natychmiast od całego zajścia się odcięli, a pod adresem głowy państwa skierowali wiele ciepłych słów.

To nie wszystko. Najwierniejsi fani Legii podczas niedzielnego meczu z Piastem wywiesili transparent, wyrażający zdecydowany sprzeciw wobec działań konkretnych środowisk.

KOD, Nowoczesna, „GW”, Lis, Olejnik i inne ladacznice – dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice! – głosił napis.

oprawa

2 KOMENTARZE

  1. To jest właśnie coś czego te tumany KODziarskie, polityczne, czy medialne zrozumieć nie potrafią. Kibice mogą się bić między sobą za swoje kluby, ale mają oprócz tego specjalną więź i honor których brakuje większości naszego społeczeństwa, że o naszych rządzących nie wspomnę.

    Sam byłem świadkiem tego, jak kibicie Legii, Wisły Kraków oraz innych klubów walczyły ramię w ramię z anglikami w Warszawie. Jak kibicie Wisły i Cracovii jednoczyli siły przeciwko innej grupie czy policji. Politycy powinni brać z nich przykład! Skoro kibic dwóch, nienawidzących się drużyn, potrafi się zjednoczyć z drugim w walce o wspólne wartości to tym bardziej ci idioci w sejmie bez względu na partię, powinni się jednoczyć DLA DOBRA POLSKI.

    Bóg, Honor, Ojczyzna!

    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.