72-letniemu mieszkańcowi Monachium władze miejskie wymówiły mieszkanie. Mężczyzna z rozpaczy popełnił samobójstwo, rzucając się z budynku urzędu. Wielu mieszkańców miasta odpowiada, że tłem sprawy jest napływ imigrantów.

72-letniemu renciście z Monachium władze miasta wymówiły mieszkanie. Urzędnik zapewniał, że znajdzie mieszkanie, jednak rencista nie uwierzył – z rozpaczy wszedł na dach budynku i rzucił się na ulicę.

Na portalu piszącego o sprawie monachijskiego dziennika „Abendzeitung” użytkownicy wskazują, że rencista… rzucił się prosto w środek tłumu imigrantów tłoczących się przed budynkiem urzędu. Inni twierdzą, że zapewnienia monachijskiego urzędnika były całkowicie czcze, bo miasto nie ma już żadnych mieszkań w ofercie dla rodowitych jego mieszkańców. Gdy tylko urzędnicy zauważą, że kogoś nie stać na utrzymanie mieszkania, wymawiają mu je, by przekazać je następnie imigrantom. Napływowe rodziny mają ich zdaniem też nieformalne pierwszeństwo do opustoszałych mieszkań.

Problem mieszkaniowy, który znacząco pogarsza masowa imigracja, dotyczy całych Niemiec. Według aktualnych szacunków w kraju brakuje obecnie ponad 600 tysięcy mieszkań.

Jak informuje niemiecki tygodnik „Stern” niektóre gminy sięgają po drastyczne środki: wypowiadają wieloletnim najemcom mieszkań socjalnych, niemal bez wyjątku autochtonom, umowy, by umieścić w nich tzw. uchodźców. Nawet wielodzietne rodziny idą na bruk. W liczącym 6400 mieszkańców mieście Nieheim w Nadrenii-Westfalii burmistrz we wrześniu 2015 r. poinformował lokatorów mieszkań komunalnych o tym, że muszą się wyprowadzić.

Podobnie było w mieście Niederkassel, gdzie władze chciały wyrzucić ośmioosobową rodzinę z lokalu zastępczego, ponieważ pragnęła zrobić miejsce dla osób, które ubiegają się o udzielenie azylu w Niemczech.

abendzeitung-muenchen.de/pch24.pl/DK

14 KOMENTARZE

 1. No i dobrze, może to wreszcie nauczy ludzi mądrze głosować, tak samo i u nas. Taka polityka Merkel to wynik demokratycznego głosowania, mają to czego pragną.

 2. A Merkel cały czas kłamie , że w Polsce źle się dzieje . Niech pomylona obejrzy co zrobiła ze swoim krajem .
  Pani Merkel , kiedy pokrzywdzeni przez pani gości zaskarżą panią do trybunału ( a już wspólnie mogą to zrobić ) to wtedy pani się otrząśnie – w wariatkowie . Proponuję poszkodawanym zebrać się w jedność i zaskarżyć niedorozwiniętą kanclerz do trybunału

  • Merkel taka prawda odpowie ale co z tego jak i tak juz bedzie zapozno bo sie nalegna muslamy i kibel!ja widzialam jak plynelam malym promem z angli do irlandi toaleta publiczna umywalki tam gdzie sie rece myje muzulmanki nogi sobie myly bez zadnego pardonu,a we francji jak bylam 20 lat temu jeden arab mi powiedzial francja i tak bedzie nasza! i co i co dalej co zrobimy nic bo oni sa sprytniejsi i podstepni i im na zyciu nie zalezy !

 3. Będzie to smutne co powiem, ale cieszy mnie to co się dzieje w Niemczech. W końcu Niemcy dostaną w **** za to co zrobili w czasie II WŚ. Należy się aby teraz naród Niemiecki był pod okupacją, tak jak to oni kiedyś okupowali. Dobrze im tak, i nie ma ich co żałować. Zresztą, mają to na swoją własną prośbę.

 4. Po co mu dzieci? Rządy obiecują, że składki emerytalne i podatki zapewnią nam godziwą starość, nawet jeżeli nigdy w życiu nie będziesz miał kontaktu z płcią przeciwną, ani nie odłożysz do skarpety własnych oszczędności na starość. Tak działa socjalizm, a czasy o których piszesz przeminęły wraz z przejęciem władzy przez lewactwo gospodarcze.

 5. po pierwsze gdzie ow emeryt mial dzieci, to one powinny zapewnic mu zycie na starosc, panstwo zawsze realizuje polecenia miedzynarodowej agentury

  • Po co mu dzieci? Rządy obiecują, że składki emerytalne i podatki zapewnią nam godziwą starość, nawet jeżeli nigdy w życiu nie będziesz miał kontaktu z płcią przeciwną, ani nie odłożysz do skarpety własnych oszczędności na starość. Tak działa socjalizm, a czasy o których piszesz przeminęły wraz z przejęciem władzy przez lewactwo gospodarcze.

  • on doprowadzil do tego ze islam zaleje swiat wczoraj ogladalam na kulturze dyskusje na temat hitlera jak go rozkminili i chcieli rozpierdzielic wszystko zanim hitler sie rozpanoszyl i zanim zginelo tyle ludzi i nie zrobili tego i teraz jest to samo nie powstrzymuja emigrantow a co bedzie za 20 lat nikt o tym nie mysli i nikt nie patrzy sie na kraje w ktorych sa i sie juz zagniezdzili pobudowali meczety i sie legna i narzucaja swoje nie usiebie rzady danych kajow im przytakuja a wlasnych obywateli gnebia,to wszystko to jakas masakra co bedzie za 10,20 lat?dzisiaj obecni przybysze emigrani sa biedni skuleni potrzebujacy ale co bedzie jak sie osadza i nabiora praw na jednego europejczyka przypada 1-dno dziecko na muzulmana 8-siem razy 20 lat prosty rachunek kogo bedzie wiecej !!!

 6. I tak właśnie będzie, wywłaszczanie i wysiedlanie rdzennych mieszkańców na rzecz islamu. Bolszewizm w wykonaniu europejskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.