Morderstwo 60-latka miało miejsce w Zielonej Górze. Zatrzymana żona i syn
źródło: fakt.pl

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci zielonogórzanina. Ciało 60-latka znaleziono w jednym z mieszkań. Policja zatrzymała żonę i syna ofiary. Jest podejrzenie o morderstwo – powodem śmierci dużo ran kłutych w okolicach brzucha i klatki piersiowej.

Morderstwo 60-latka miało miejsce w Zielonej Górze. Zatrzymana żona i syn
źródło: zielonagora.naszemiasto.pl

Morderstwo z zimną krwią. Syn atakuje ojca

Zgłoszenie o znalezieniu zwłok w Zielonej Górze policja otrzymała w sobotę przed południem. Rezczniczka zielonogórskiej komendy, Małgorzata Stanisławska, podaje, że znaleziono je w mieszkaniu 60-latka po sygnale na numer alarmowy 112. – Do sprawy zostały zatrzymane dwie osoby – syn i żona ofiary. Na razie jest jednak zbyt wcześnie, by przesądzać, jaki mają związek ze śmiercią 60-latka – powiedziała Stanisławska.

Portal o2.pl podaje jednak, że prawdopodobnie jest to morderstwo. „Gazeta Lubelska” opublikowała relacje sąsiadów rodziny, które mówią o tym, że to syn ofiary zadał ojcu wiele ciosów nożem i tłuczkiem do mięsa. Zatrzymana również została żona mężczyzny, która też może mieć związek z zaistniałym morderstwem.

Wiele ran kłutych przyczyną zgonu

Na miejscu szybko pojawiła się grupa dochodzeniowo-śledcza w celu ustalenia przyczyn i okoliczności zgonu 60-letniego mężczyzny. Przeprowadzono dokładne oględziny i zabezpieczono wszelkie ślady kryminalistyczne. – Prokurator zarządził sekcję zwłok mającą ustalić przyczynę zgonu 60-latka. Na jego ciele znajduje się wiele ran kłutych i tłuczonych, co wskazuje, że prawdopodobnie mamy do czynienia z zabójstwem – dodała rzeczniczka.

Sąsiedzi, do których dotarli dziennikarze portalu tvn24.pl, nie zauważyli żadnych podejrzanych osób w pobliżu kamienicy, w której mieszkała ofiara. – Mieszkam piętro wyżej. Znałam tego człowieka tylko z widzenia, nie utrzymywaliśmy kontaktów. Jednak to, co się wydarzyło jest straszne. Nie słyszałam w nocy żadnych krzyków czy kłótni – mówi TVN24 pani Bożena, sąsiadka 60-latka.

źródło: tvn24.pl, o2.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.