flaga Czech„Za 15 lat będziecie naszymi niewolnikami!” – tak krzyczała grupa muzułmanów atakując aktywistów zbierających w Ołomuńcu podpisy przeciwko przyjmowaniu imigrantów przez Republikę Czeską.

Po tym jak grupa około dwudziestu muzułmanów zaczęła niszczyć przenośny punkt zbierania podpisów organizacji Islám v České Republice Nechceme, zrywać nalepki z przekreślonym meczetem i zachowywać się agresywnie, do akcji weszła policja, która oddzieliła muzułmanów od aktywistów. Jak mówi jeden z nich: „Baliśmy się, oni wyglądali groźnie”.

Organizatorzy podziękowali policji za szybką reakcję. Nie było to pierwsze tego typu zdarzenie; wcześniej w innym miejscu Ołomuńca aktywiści spotkali się z okrzykami „Na co sobie tutaj pozwalacie!” oraz „Mamy tyle pieniędzy, że was kupimy!”.

źródło:pch24.pl

11 KOMENTARZE

  1. No i widzicie do czego Mosad jest zdolny. Przenieśli swoje bojówki ISIS do Europy aby wam “poprawić” samopoczucie !!!

    • kurwa tak pierdolicie a nikt ic nie robi ,ja mieszkam za granica , u mnie w miscie w polsce ich nie ma , ale warszawa krakow wroclaw , bwinine sie wstydzic , nikt z kurwami nic nie robi , w wawie codzinnie jedna laska zachlada chuste i rpzechodzi na islam sciagaja muzulmanow z syrki i polki sie chajtaja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.