Okazuje się, że rząd zgodził się na wpuszczenie islamskich imigrantów bez żadnej kontroli sanitarnej – po przybyciu będą mieli zapewnione pełne świadczenia medyczne, bez kolejek i bez ubezpieczenia, na koszt polskiego podatnika.

Na ten temat oraz wiele innych związanych z planowanym napływem do Polski ludności z Afryki i Bliskiego Wschodu rozmawiano podczas posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Samorządności. Podczas posiedzenia przekonywano, że niechęć Polaków do przyjmowania mniejszości narodowych, jest kwestią lęku przed nieznanym. Uczestnicy ubolewali również, iż nie przeprowadzono kampanii zachęcającej Polaków do przyjęcia imigrantów.

Okazuje się, iż wpuściliśmy do naszego kraju imigrantów bez żadnej kontroli sanitarnej, a przynajmniej tak wynika z zapowiedzi Grzegorza Hudzika z Państwowej Inspekcji sanitarnej.

Wszyscy przybywający do Polski mają zostać objęci kwarantanną, przy czym nie doprecyzowano, czy na ten czas zostaną oni odseparowani od otoczenia. Państwowa Inspekcja Sanitarna przyznaje, iż z chwilą przybycia większej liczby uchodźców zakażonych chorobami, trudno będzie zapanować nad sytuacją.

– Mamy doniesienia o świerzbowcu, który szerzy się w środowisku imigrantów – mówił Hudzik dodając, iż realne zagrożenie stanowi polio i inne choroby. – To wszystko prawda – skonstatował.

Z kolei Arkadiusz Szymański, reprezentujący Urząd ds. Cudzoziemców, odpowiadając na jedno z pytań z sali potwierdził, iż 72,8 proc. imigrantów to mężczyźni. Jednak nie dostrzega on w tym żadnego zagrożenia.

źródło: Prawy.pl

DK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.