Foto: commons.wikimedia.org
Foto: commons.wikimedia.org

W jednej z niemieckich parafii w wigilię Bożego Narodzenia została zniszczona bożonarodzeniowa szopka. Miały dokonać tego muzułmańskie dzieci.

W katolickim kościele w Rheydt czworo dzieci i jeden młody chłopak wdarli się do kościoła i zniszczyli bożonarodzeniową szopkę. Do tego jeszcze podczas celebrowanej mszy świętej zaczęli obrażać wiernych. Niemieckie gazety piszą, że cała ta grupa była muzułmanami. Policja jednak nie podała przynależności religijnej młodych napastników.

Księża z parafii w Rheydt zapowiedzieli już, że odbędą rozmowy z rodzicami tych dzieci w sprawie napaści na szopkę i obrażania katolików podczas Eucharystii.

Obrażanie chrześcijan musi zostać natychmiast ukrócone –powiedział ks. Manfred Riethdorf.

Na podstawie: pch24.pl

18 KOMENTARZE

 1. Jeśli chcesz wiedzieć jakie są plany muzułmanów przeczytaj Robert
  Spencer ” Niepoprawny politycznie przewodnik po Islamie i krucjatach”.
  Czy istnieje umiarkowany Islam przeczytaj Ibn Warraq „Dlaczego nie jestem
  muzułmaninem”. I kto sprowadził i dalej ściąga na potęgę biedotę
  muzułmańska do Europy Oriana Fallaci ” Wściekłość i duma” oraz ” Siła
  Rozumu” Przeciwstawienie się temu przy sprzedanych oficjalnych mediach i
  politykach myślących max 4 lata do przodu nie jest łatwe. Pozdrawiam

 2. Gaz gaz gaz,kiedys na szkoleniu w wojsku obrazali mnie,ze moi przodkowie wyprodukowali cyklonb,byla wielka afera jak zagrozilem,ze poinformuje konsulat niemiecki w gdansku.oj przepraszali mnie,komandory.dzis mieszkam w uk,pol miasta to muzulmanie.dzis to by mnie nikt by nie obrazil,mowiac o gazie Be

 3. Europa się wkrótce przebudzi. A prawda jest taka ,że w historii zawsze na Niemcy mogliśmy liczyć. Naród który lubi brać sprawy w swoje ręce 🙂

  • Nie ma znaczenia, że w Niemczech – ta zaraza rozprzestrzenia się wszędzie. W Polsce są bardzo silne grupy islamistów, które przeciagają Polaków na swoją wiarę i cały czas się szykują do większego natarcia. Polecam poczytać 'Listy z Naszego Sadu’ Andrzeja Koraszewskiego (były naczelny Racjonalisty), który zna tematykę dość dogłębnie…

 4. dzieci, nie dzieci – badzmy ludzmi, oni nam zagrazaja, musimy z nimi sobie poradzic, chocby taka sama technika jak oni, no tak co nas to obchodzi czy ich to boli? zycie nie jest najwazniejsza wartoscia, jest honor, milosc do ojczyzny i checi dania cos swoim potomkom, zeby zyli w normalnym panstwie, gdzie panuje normalnosc, musimy ich szybko stad wymiesc… nie mozemy sluchac sie unii, to jest potop unijny, musimy powiedziec nie! stop tolerancji dla muslimow!

  • ” zeby zyli w normalnym panstwie, gdzie panuje normalnosc, musimy ich szybko stad wymiesc” ziomek to jest o niemcach nie o Polsce. Nasz kraj naszczescie nie ma takich problemów i predko mieć nie będzie 😛

   • 1. Tydzień temu wyszli na ulice warszawy przekonywać ludzi by przeszli na islam. 2. Graniczymy z niemiaszkami, niedługo z muslimami.
    Dalej nie widzisz problemu? Nawet jeżeli nie ty tego dożyjesz, to dożyją tego twoje dzieci – tego im właśnie życzysz?

   • Jesteś przyjacielu w błędzie. Pani Merkel już kombinuje jak pozbyć się części darmozjadów islamistów ze swojego kraju i przeflancować ich do Polski, a nasz rząd przyklaskuje temu pomysłowi. Pewnie nie wiesz o tym, bo słuchasz tylko TVN’u i ESKI. Ale mają oni dostać socale, z naszego budżetu, w wysokości tego co mięli u zachodnich sąsiadów. Dla nich to bez różnicy, gdzie będą psuli krew. Byle kasa była darmowa.

 5. Obrażanie chrześcijan musi zostać natychmiast ukrócone –powiedział ks. Manfred Riethdorf.

  HAHAHAHAHAHA – no chyba troszkę za późno się ojczulek za to bierze 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.