Foto: Wikimedia Commons
commons.wikimedia.org

Jedna z czołowych brytyjskich uczelni – Cambridge zorganizowała ostatnio akademicką konferencję, w czasie której stwierdzono m.in, że “pedofilia jest naturalna i normalna dla mężczyzn”.

Na konferencję zaproszono wielu “niezależnych” ekspertów. Wśród lansowanych przez nich tez znalazły się takie jak to, że „znacząca część normalnych mężczyzn chciałaby odbyć stosunek seksualny z dziećmi”, „normalni mężczyźni są podniecani przez dzieci” oraz  to o czym wspominaliśmy na początku a więc, że “pedofilia jest naturalna i normalna dla mężczyzn”.

Kolejny punkt konferencji mówił o tym, że pedofilia powinna zostać uwolniona poprzez zmianę dyskursu wobec niej stosowanego. Zdaniem prelegentów, powinno się wprowadzić pojęcie “hebefilii” a więc seksualnych preferencji. Miałoby ono dotyczyć dzieci w wieku 11 – 14 lat.

Wśród zaproszonych gości był m.in pedofil, wielokrotnie skazywany za seks z dziećmi, prowadzący kampanię na rzecz legalizacji seksu z dziećmi – Tom O’Caroll.

W takich chwilach kiedy okazuje się że renomowane, zachodnie uczelnie w pogoni za nowoczesnością i “postępem” zaczynają promować dewiacje i przestępstwa zwłaszcza tak obrzydliwe jak pedofilia i udowadniać obywatelom, że jest to coś w pełni normalnego – normalnemu człowiekowi odechciewa się wszystkiego.

na podstawie: http://www.prawy.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.