Foto: commons.wikimedia.orgo
Foto: commons.wikimedia.orgo
Foto: commons.wikimedia.orgo

Trzy dni temu doszło do kolejnej profanacji ugrupowania lewicowego Femen. Tym razem zdarzenie miało miejsce w katedrze w Strasburgu. Całe to zajście było związane z pobytem papieża Franciszka w Strasburgu.

Trzymająca w rękach flagę Unii Europejskiej naga feministka wskoczyła na ołtarz katedry. Mimo że stanowiło to poważne naruszenie porządku oraz zniweczenie norm moralnych, służby porządkowe nie uczyniły żadnego kroku, by zatrzymać sprawcę. Nie tylko policja i inne służby były bezczynne, ale i dziennikarze zupełnie przemilczały to wydarzenie. Nieliczne tylko portale poinformowały o zajściu w katedrze.

Feministka paradująca nago na ołtarzu miała napisane na plecach: „Papież to nie polityk”. Jej wystąpienie oraz napis nawiązywały do pobytu papieża Franciszka w Strasburgu oraz w Parlamencie Europejskim, w którym wygłosił przemówienie.

Na podstawie: pch24.pl

3 KOMENTARZE

  1. Feministki mają słabe rozumki łatwo nimi manipulować, jak one potrafią dla przyjemności seksu i zwiększenia libido nie zabezpieczać się a potem skrobanka usuwać swoje własne dziecko. To ja już nic nie napiszę co o nich myślę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here