foto: youtube.com

Niejaki Bartosz Kramek, czyli szef fundacji „Otwarty Dialog”, uważa, że działalność agenturalna Lecha Wałęsy była tylko epizodem. Nie przekonują go dokumenty Instytutu Pamięci Narodowej.

„Nie czytałem jego teczki, ale widziałem film Andrzeja Wajdy. Wierzę w film Wajdy i w rolę, jaką odegrał Lech Wałęsa – palnął Kramek, który wziął udział w kontrmanifestacji przed Pałacem Prezydenckim podczas 88. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. Stwierdził, że nie przeszkadza mu towarzystwo osób współpracujących z SB.

„To lider ‘Solidarności’, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, symbol Polski” – powiedział o Wałęsie i dodał, że nie wierzy w materiały znajdujące się w teczce TW Bolka. „Wierzę w film Andrzeja Wajdy i wierzę w rolę, jaką odegrał Lech Wałęsa. Jeżeli współpracował z SB to niewiele z tego wynikło i był to jeden z wielu epizodów w jego życiu. Nie ma ludzi kryształowych” – wypalił.

Powiedział też, że przyszedł na kontrmanifestację organizowaną przez Obywateli RP z przekonania. „Wspieram ich i jestem z tego dumny (…). Sytuacja w Polsce idzie w złym kierunku – znamy to z Ukrainy, Białorusi, Rosji. Demokracja w Polsce jest zagrożona” – stwierdził i dodał: „Wolelibyśmy siedzieć spokojnie w domach. Nie mamy żadnej ochoty, by tu być, ale sytuacja w Polsce tego wymaga. Jarosław Kaczyński wyciąga nas ze spraw prywatnych i biznesowych, i sprawia, że musimy się bić o wolną Polskę”.

Wygląda na to, że Kramek, który jakiś czas temu zasłynął jako nawołujący do zorganizowania w Polsce „majdanu”, to nowy polski celebryta, który zrobi wszystko, by o nim mówiono. Trzeba przyznać, że inteligencją wpisuje się wprost idealnie w celebrycki nurt obserwowany w kolorowych magazynach i czeluściach internetu.

1 KOMENTARZ

  1. Pytam Polskie Władze i min. Z.Ziobro : Dlaczego to ścierwo jest na Wolności,a Ma.Piskorski Szef partii ,,Zmiana” w Kryminale?Toż większą szkodę Państwu niejaki Bartosz Kramek ,i reszta hołoty z ,,Otwarty Dialog” Obywatel RP ,i KOD. Powtarzam pytanie DLACZEGO ONI SĄ NA WOLNOŚCI??????????????????

    10

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.