Zastanawiam się dość często dlaczego w kraju jest tak źle i jak to można naprawić, zawsze w przemyśleniach czy dyskusji z innymi osobami pojawiają się między innymi: ZUS, okrągły stół, socjalizm, słowa polityków PRL-u „Władzy raz zdobytej nie oddamy”  lecz mało kiedy pada słowo „naród”

Największy problem jest w nas samych, siedzi w naszych głowach myśl „jakoś to będzie” „i tak nic nie możemy zrobić” To podejście z góry prowadzi naród na pozycję przegraną. Takie myślenie ma wiele czynników, głównym czynnikiem jest podszept agentury w mediach, prasie, portalach internetowych, radiu. Wpajają myśl w różnorakie sposoby, że nic nie da się zrobić a jedynym twoim obowiązkiem jest wybranie swojego Pana co 4 lata i nie zadawanie zbędnych pytań, szkoda tylko, że te same media pokazują tylko partie które widzimy przez ponad 20 lat, innych nie dopuszczają do głosu a gdy pojawia się siła która ma realne szanse im zagrozić jest atakowana z różnych stron przez wszystkich, istna niewidzialna koalicja…

Większość Polaków dziwnym trafem dalej tego nie zauważa, i zamiast myśleć co zrobić aby nam żyło się lepiej a nie politykom, tym aby walczyć o Polskę w możliwy dla siebie sposób, wspierać partie, stowarzyszenia, z poza układów które nie są w żaden sposób promowane w mediach, wolą uciekać za granicę bo tutaj w Polsce nic się nie da i nie ma na kogo głosować, kółko się zamyka. Czyli jak samochód Ci się przestanie podobać to go zostawisz na środku drogi?! Czy warto uciekać z kraju i wynajdywać co róż to nowe usprawiedliwienia? Tak chcecie naprawiać Polskę? Pytam się kto wybierał tych polityków? Sami siebie wybrali czy naród ich wybrał?

Stoimy przed ważnymi decyzjami, to od nas zależy którą drogą chcemy iść, czy chcemy być posłuszni nieudolnym rządom, czy chcemy wziąć sprawy w swoje ręce. Żyjemy w czasach w których naród jest ogłupiany przez władze i ich media które faszerują dawką informacji dobrze wyselekcjonowanych abyś zbyt wiele nie wiedział i tym samym stajesz się bierny i zaczyna Ci się włączać to myślenie „Nic się nie da” Dlatego trzeba pamiętać aby samemu wyszukiwać i czytać takie informacje które władza nie chce abyś wiedział. Zatem naprawianie Polski to nie uciekanie za granicę czy chodzenie co 4 lata na wybory i wybieranie swojego Pana, naprawianie Polski to samodzielne myślenie, doszukiwanie się prawdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here