Foto: Wikimedia Commons
Foto: Wikimedia Commons

W sobotę w Gdańsku, miał miejsce Marsz Równości. Wcześniej ulicami miasta przeszli uczestnicy prawicowej kontrmanifestacji. Tuż po niej, zatrzymana została nastoletnia dziewczyna i wraz z ojcem trafiła na komisariat.

Parada Równości rozpoczęła się na Targu Węglowym o godzinie 15. Godzinę później, w okolicach Dworca Głównego kilka osób – w tym kilkunastoletnia Marysia wraz ze swoim tatą – usiadło na ulicy, blokując manifestację pederastów.

Homoseksualiści i przedstawiciele innych dewiacji maszerowali przez Gdańsk. Docelowym punktem, do którego maszerowali, były krzyże upamiętniające śmierć poległych stoczniowcówNie chcąc dopuścić do tego, żeby przeszli, żeby pokazać, że w Gdańsku nie wszyscy zgadzają się na coś takiego, usiedliśmy w piątkę na ulicy i próbowaliśmy zablokować marsz – mówił Andrzej Kołakowski, ojciec dziewczyny która również została zatrzymana za próbę blokowania parady.

Po 20 Andrzej Kołakowski, skontaktował się z jednym z portali internetowych i poinformował, że

Po trwających około cztery godziny przesłuchaniach zostaliśmy wypuszczeni. Postawiono nam zarzut blokowania legalnej demonstracji. Teraz będziemy czekać na pisma z sądu.

Maria Kołakowska, była już “karana”. W ubiegłym roku, dziewczyna została skazana na 40 godzin prac za “wykroczenie przeciwko porządkowi publicznemu i spokojowi publicznemu”. Chodziło wtedy o próbę niedopuszczenia do przeczytania tekstu lewackiej sztuki “Golgota Picnic”.

 

10 KOMENTARZE

 1. ten serwis jest jakiś nienormalny. nie umiecie ludzie z szacunkiem dla człowieka chociaż się wypowiadać tylko wszędzie “pederaści”, lewacka sztuka itp. Ah. Oby nigdy nie rządzili polska ludzie o takich poglądach.. Chociaz sprawa przegrana,bo duda prezydentem. Zaden z Was nie jest prawdziwym katolikiem, bo miłości dla bliźniego nie macie za grosz 😉

  0

  0
  • Pan Bóg stworzył kobietę i mężczyznę, aby tworzyli rodzinę, rozmnażali się. Po katolickiemu jest bycie gejem i lesbijkom, tak? Nie mieszaj w to kościoła. Nie mam nic do gejów i lesbijek, bo to ludzie. Ale jak pchają się do rządu, chcą wychowywać dzieci i otwarcie mówią o swoim związku – no to sorry, ale takiego czegoś w Polce nie tolerujemy. Miłuj bliźniego swego, jak siebie samego – oczywiście! Ale mam patrzeć, jak dziecko podbiega do dwóch mężczyzn i nazywa ich ,,tatusiami”? Normalna rodzina to kobieta i mężczyzna! Tak jest w BIBLII! Nie pisze tam nic o mężczyźnie z mężczyzną, ani o kobiecie z kobietą. Gdyby Pan Bóg chciał, aby tak było, to mogliby się rozmnażać. ALE NIE MOGĄ, BO TO PRZECIW NATURZE!!! Nigdy nie widziałam, aby zwierze robiło ,,to” z osobnikami tej samej płci. Więc proszę nie mieszać w to cytaty z Biblii itp.. Dziękuję.

   0

   0
  • Yol, a dlaczego ja mam uzywac jakiejs lewackiej nowomowy? Pederasta to nie jest zadne obrazliwe slowo. W encyklopedii, ktora mam od dziecka znajdziesz haslo pederasta. To jak mam nazywac ludzi, ktorzy preferuja wielofunkcyjnosc odbytu i jednoczesnie urzadzaja te oblesne pokazowki na ulicach? Moze pedaly brzmi lepiej? Zakaz pedalowania!

   0

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.