Foto: Piotr Drabik/Wikimedia Commons
Foto: Piotr Drabik/Wikimedia Commons
Foto: Piotr Drabik/Wikimedia Commons

Otrzymaliśmy informację z Krakowa, gdzie dziś wizytował prezydent Bronisław Komorowski. W czasie wiecu, policja zatrzymała jednego z uczestników. Oficjalny powód to “obrażanie prezydenta”. Jednak obecne w Krakowie osoby twierdzą, że tak naprawdę powodem było… przyniesione przez zatrzymanego krzesło.

W Krakowie miał miejsce wiec prezydenta Bronisława Komorowskiego. Jedna z osób, która brała w nim udział przekazała naszemu portalowi informację że policja aresztowała chłopaka z Młodych dla Polityki Realnej, który wespół z ludźmi partii KORWiN miał “przeszkadzać” w prowadzeniu imprezy. Funkcjonariusze nie podali powodu zatrzymania, a także nie wylegitymowali się. Obecni podczas wydarzenia mieszkańcy Krakowa twierdzą, że powodem było… przyniesione przez zatrzymanego… krzesło, którym zatrzymany miał wymachiwać stojąc w szpalerze przed sceną. Oczywiście było to nawiązanie do japońskiej kompromitacji prezydenta Bronisława Komorowskiego, który wszedł butami na fotel spikera w japońskim parlamencie.

Jedna z krakowskich radnych, która dzwoniła na policję by dowiedzieć się o powody zatrzymania, po dwóch godzinach uzyskała informację że chodzi o “obraźliwe okrzyki” pod adresem głowy państwa. Tymczasem osoby, które stały wspólnie z zatrzymanym zaprzeczają takiej wersji wydarzeń. Fakt zatrzymania działacza MdPR, potwierdził również Kongres Nowej Prawicy Kraków. Czyżby strach przed kompromitacją prezydenta był tak wielki, że służby postanowiły zatrzymywać wszystkich posiadaczy krzeseł?

Edit: Jak informuje nas Bartosz Jóźwiak – MdPR to organizacja nieoficjalna i nigdzie niezarejestrowana. Nie jest ani młodzieżówką UPR, ani nie jest w ogóle z nami związana (wręcz jest nam wroga i stara się nas dyskredytować oraz atakować)

Poniżej pierwszy filmik, poprzedzający zatrzymanie:

Nagranie z zatrzymania

8 KOMENTARZE

 1. u mnie na urodzinach znajomi tańczyli na krzesłach, całe szczęście że policja nie przyjechała na interwencje, bo by musieli wszystkich zatrzymać

  0

  0
 2. proszę was – nie rozśmieszajcie mnie – co on myślał, że ktoś mu pozwoli na coś takiego? OCZYWIŚCIE ŻE ZOSTAŁ ZATRZYMANY – CHCIAŁ BYĆ ZATRZYMANY – CHCIAŁ ROZGŁOSU – I GO DOSTAŁ. +100 do manipulacji dla “NIEZALEŻNYCH” mediów. W STANACH TO BY MATOŁA ODSTRZELILI.

  0

  0
  • Bez obrazy ale twój ojciec i matka to kompletni deb#ile, gdyż taką głupotę co pleciesz nie można nabyć, z ną trzeba się urodzić. Za chwile oskarżą japonie za krzesło w parlamęcie bo komo. mógł przecież z niego spaść

   0

   0
 3. Chuj z takim Prezydentem agentem z WSI Ktory wpierdolil czlowieka do lochu. Ja spierdalam z Polski nie bede obywatelem tego chujostwa i swiadkiem zlodziejstwa polski. Powinniscie wyjsc z kosami i zapierdolic tych zlodzieji rzadowych

  0

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.