BronekJeden z naszych Czytelników przysłał na naszą skrzynkę odbiorczą zdjęcie bilboardu, który znajduje się w centrum Gliwic. Wynika z niego jasno, że autorzy nie pałają sympatią do aktualnie urzędującego prezydenta RP – Bronisława Komorowskiego.

W całym kraju mamy do czynienia ze zorganizowanymi akcjami sprzeciwu wobec polityki głowy państwa. Okrzyki, gwizdy czy transparenty w czasie objazdu Bronkobusów po Polsce to norma. Dodatkowo okazuje się, że w pewnych miejscach kraju postawiono na stałą kampanię zniechęcającą do osoby Bronisława Komorowskiego. Jeden z Czytelników, przysłał nam zdjęcie bilboardu który od kilku tygodni znajduje się w centrum Gliwic. Treść jest prosta, ale bardzo wymowna:

„Wyślij Bronka na emeryturę. Bo siara”.

Pan Marcin nie jest w stanie powiedzieć kto umieścił ten baner, ani czy jest to jakaś większa akcja ale jedno pozostaje faktem. „Polska radykalna”, jak nazwał swoich przeciwników pan prezydent – ma się dobrze i nie zamierza odpuścić. A to czy Polacy zgodnie z treścią bilboardu „odeślą Bronka na emeryturę”, zależy od nich samych.