Użytkownik GhostDog780430 zrobił wiele świetnych video do piosenek zespołu Sabaton. Do tego zrobione są w wersji anglo i polskojęzycznej. Niestety, serwis YouTube ocenzurował i skasował jego video do piosenki „In the name of God”. Do piosenki – podobnie jak do pozostałych swoich dzieł – używał autentycznych zdjęć i nagrań.

Piosenka „In the name of God” zespołu Sabaton mówi o terrorystach islamskich. Opowiada o ich niehonorowym sposobie walki, pozostawianiu rannych zwykłych ludzi, by w cierpieniu umierali oraz kłamstwach islamskich fundamentalistów. „GhostDog” do zrobienia video (które osobiście bardzo mi się podobało) użył głównie materiałów ukazujących pakistańskich bojowników w kominiarkach. Oprócz tego występują tam kobiety w burkach trzymające się za rękę, jedna z nich trzyma w ręku Koran. Wszystkie są w widoczny sposób obwieszone materiałami wybuchowymi. Oprócz tego pokazane są materiały z terrorystycznego zamachu w metrze oraz dużo wybuchów min –  pułapek.

Na swoim fanpage’u na fb „GhostDog” poinformował: Kolejne ostrzeżenie od administracji YouTube i następny usunięty film. Czy konto przetrwa? Potem zaś w komentarzu dalej – naruszyłem wytyczne społeczności, ale które… tego chyba nie wiedzą, bo nie napisali: „Co najmniej jeden z Twoich filmów został zgłoszony przez Społeczność YouTube jako nieodpowiedni. Zgłoszone filmy są sprawdzane przez zespół YouTube pod kątem zgodności z naszymi Wytycznymi dla społeczności. Po zapoznaniu się z poniższymi filmami stwierdziliśmy, że zawierają one treści naruszające nasze wytyczne. Filmy te zostały wyłączone: Sabaton – In the Name of God + Lyrics”.

Jak napisałem wyżej – widziałem to video wiele razy i nie mam pojęcia również w jaki sposób miałoby naruszać standardy YT. Praca „GhostDoga” była – podobnie jak jego inne – na naprawdę wysokim poziomie. Cóż więc serwisowi YouTube mogło przeszkadzać.. antyislamska treść? W końcu w nagraniu pokazano różnych islamistów, których łączy jedno – chęć mordowania „niewiernych”. Czy więc islamizacja wtargnęła już na dobre do cyberprzestrzeni?