Miałem (nie)przyjemność obejrzeć drugi odcinek filmu “Nazi..” pardon – “Nasze matki, nasi ojcowie”. Stwierdzam krótko – bezczelność i propaganda.

 

Po pierwsze – jakim w ogóle prawem w tzw. wolnej i demokratycznej Europie mógł powstać film ukazujący jeden z dwóch najbardziej zbrodniczych narodów świata jako coś pośredniego między ofiarami a bohaterami? Tak, mówię o narodzie. W swej megalomanii Niemcy (nie żadni naziści – Niemcy!) całkowicie dobrowolnie wybrali drogą demokratyczną NSDAP jako partię rządzącą z Hitlerem na czele. Takie przyszłości chcieli dla siebie, swoich dzieci i wnuków. Nie ma tutaj żadnej mowy o tym, by Niemcy byli ofiarą systemu.

 

Bohaterowie? Wolne żarty! W całej Europie działały ich obozy śmierci, gdzie ludzi poddawano nieludzkim warunkom pracy, upokarzano ich, głodzono i mordowano. Owszem, zdarzały się pojedyncze przypadki, gdzie jakiś Niemiec pomógł Żydowi. Podobnie zdarzało się sporadycznie, że Polacy prześladowali Żydów. Ale jeden i drugi przypadek to wyjątek. Polacy z narażeniem życia swojego i swoich rodzin ratowali Żydów, organizowali im pomoc, przechowywali w swoich domach. Niemcy natomiast mordowali zarówno Żydów jak i Polaków.

 

Niemcy chcą przekłamać historię. Od wielu już lat zamiast “Niemieckie” używa się określenia “Nazistowskie obozy śmierci”. Teraz zaś chcą ukazać siebie jako ofiary, zaś nas – jednego z największych ich ówczesnych wrogów! – jako katów. Powstała inicjatywa, by na Niemieckie fora wrzucać zdjęcia i autentyczne filmy ukazujące bestialstwo Niemców, z podpisem “nasze matki, nasi ojcowie”. Szczegóły TUTAJ.

 

Absolutnie skandalicznym jest też, że AKowców, którzy nieraz walczyli za Żydów, organizowali pomoc do Getta i walczyli zaciekle z Niemcami, ukazano jako gorszych żydofobów od żołnierzy Wehrmachtu (którzy naprawdę nienawidzili żydów – tak zostali wychowani).

 

Najbardziej przerażający jest fakt, że są osoby w Polsce, które twierdzą, że film ten jest dobry (vide Szumlewicz). Czy w naszym państwie coś takiego nie powinno być karane? Moim zdaniem tak. Zaś fakt, że publiczna telewizja wyemitowała tą szmirę jest godne potępienia i należałoby zwolnić wszystkich, którzy do tej decyzji się przyczynili.

1 KOMENTARZ

  1. Niestety są ofiarami systemu. Autor sam o tym pisze, tylko tego nie widzi. “jakim w ogóle prawem w tzw. wolnej i demokratycznej Europie..całkowicie dobrowolnie wybrali drogą demokratyczną NSDAP jako partię rządzącą z Hitlerem na czele” Jak widać demokracja z wolnością nie ma nic wspólnego, a wolności ograniczane są na każdym kroku.. Oczywiście socjalizm jest złem największym, czy to narodowy Hitlera, czy europejski ZSRE (UE), jednakże na tą drogę wprowadziła ich socjal-demokracja(odmiana socjalizmu i centralnego sterowania opartych na zawiści,kłamstwie,chciwości i kradzieży) , czyli najlepszy system dla CIEMNEGO ELEMENTU, wszelkiej maści oszustów i złodziei chcących porządzić innymi i dorobić się za ich pieniądze. Demokracja, jak każdy socjalizm zawsze kończy się głupotą, korupcją, totalną demoralizacją, upadkiem i wojnami, najczęściej domowymi, czyli tym co postępuje teraz.Wystarczy poczytać historię, która lubi się powtarzać..

    “Wystarczy wprowadzić demokrację, a ludzie większością głosów wybiorą socjalizm”K.Marks
    “Każdy socjalizm ma tendencję do przejścia w narodowy socjalizm” Lord Acton

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.