foto: commons.wikimedia.org/Olga Wiącek

Adam Nergal Darski skomentował na jednym z portali społecznościowych wpis Krystyny Pawłowicz. Ulubieniec lewicy obraził posłankę PiS-u i zaapelował o pomoc do Europy.

Muzyk odniósł się do niedawnego wpisu Pawłowicz, który cytowaliśmy już na naszym portalu. Oto on: „Nastały w Europie czasy: bezczelnych zdrajców, ‚niemieckich szmat’, V kolumn, totalistów, skorumpowanych alkoholików, lewaków i faszystowskich bojówek, zbłąkanych kosmopolitów bez ojczyzn, matek i ojców, wyznawców ‚kulturowej płci’, erotomanów, seksualnych patologii i politycznej poprawności, zabójców dzieci i rodziców, zniewieściałych facetów w rurkach i różowych baletkach, adoptujących pszczoły, drzewa i małpy, politycznych szantażystów i islamu, wielbicieli kóz, satanistów, bogobójców i ćpunów, genderowego terroru, politycznych bejsbolistów, kłamców, polityków bez właściwości i zdolności honorowej”.

Nergal odpowiedział: „Krystyna Pawłowicz. Gwałt i zbrodnia na inteligencji ludzkiej. Europo, RATUJ nas przed karykaturą człowieczeństwa”.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.