Bronisław KomorowskiOd jakiegoś czasu, głównie w drugim obiegu głośno o książce dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego pt. “Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”. Najmniejsza nawet wzmianka o tej pozycji, powoduje furię u prezydenta. Teraz okazuje się, że niektóre księgarnie wycofują “Niebezpieczne związki” ze sprzedaży.

Historia, którą pokazujemy, odsłania niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego, sięgające do mrocznego świata służb tajnych, które współtworzyły polską mafię. Znajdą się tacy, którzy będą w te związki powątpiewać, zapewniamy jednak, że one istniały – a ich wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas – reklamują autorzy.

W internecie pojawiła się relacja mężczyzny, który zamówił ww. książkę ale do dziś jej nie otrzymał. Kiedy zapytał co jest powodem opóźnienia, księgarnia MADBOOKS.PL odpowiedziała następująco:

„Ustaliłem, że Pana zamówienie stoi, gdyż dostaliśmy od dystrybutora wezwanie do zwrotu i nie wprowadzania do obiegu książki o Komorowskim”.

Jak widać, strach prezydenta i jego otoczenia przed niewygodnymi informacjami na temat powiązań Komorowskiego z WSI jest coraz większy. Tym bardziej należy o pozycji Wojciecha Sumlińskiego mówić i promować ją wśród znajomych.

“NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.