W pociągach kursujących między Lipskiem i Chemnitz wprowadzone zostaną specjalne przedziały dla kobiet.

Oficjalnie nie mówi się, że pomysł zrodził się w związku z obawami przed atakami imigrantów, ale dyrekcja kolei Regiobahn przyznaje, że chodzi o wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa pasażerek.

Pomysł ma zostać wprowadzony w pociągach kursujących w Saksonii. Pociągi regionalnych linii ekspresowych RE6 zostaną uzupełnione o co najmniej dwa specjalne przedziały.

Ataki muzułmańskich bandytów na Niemki nasiliły się zwłaszcza w noc sylwestrową. Zgłoszenia o aktach przemocy pojawiły się w Kolonii, Bielefeld, Frankfurcie i Düsseldorfie. Media przez pewien czas milczały, starając się chronić opinię tzw. uchodźców.

4 KOMENTARZE

 1. Europa dostaje to, na co zasłużyła. To nie wina wroga, że cię atakuje. Wróg jest wróg i takie jest jego prawo. Ale jak ty mu pozwalasz na to żeby cię poniewierał to już twoja wina. Tak samo jak nie winą wirusa jet to, że chorujesz, tylko twojego systemu immunologicznego.
  Ludzie!!! Co wy robicie? A raczej czego nie robicie.
  Kozojeby wpiepszają się wam do domu, dupczą żony i dzieci, okradają was, a wy tylko idziecie do apteki po następne tabletki na uspokojenie. To jest cała wasza odpowiedź na to co się dzieje. Czy już nie ma wśród was chłopów? Czy zostały same mięczaki? Czy nie macie kijów basebollowych? Czy może boicie się ich użyć?
  Tak, boicie się.
  A czego?
  Tego że wam wpierdolą.
  I tak wam wpierdolą. Jest ich coraz więcej.
  A może boicie się policji? Że was zamkną.
  I tak was zamkną. Już zamknęli. Czy nie widzicie, że jesteście więźniami własnego kraju, że nie macie już żadnych praw.
  Ludzie, w takiej sytuacji tylko brać kije, kosy na sztorc i naprzód.
  Nie spotka was nic gorszego niż to, co już się stało.
  Ich będzie coraz więcej. Cała Afryka się szykuje. To ponad miliard. Czy wiesz, jak wkrótce będzie wyglądać twoje podwórko? Twója kuchnia, jadalnia, sypialnia, z kim będziesz w niej spać?
  Nie chcesz tego wiedzieć. Ala jak nie weźmiesz kosy to niedługo się przekonasz. I będziesz żałował, że nie wziąłeś kosy póki jeszcze był czas.
  Teraz jest ostatni dzwonek.
  „Kiedy przydą podpalić dom, ten w którym mieszkasz….”
  Przypomnij sobie Broniewskiego

 2. Szwedki zalozyly chustki na glowy, w Niemczech pociagi z wagonami dla kobiet.Tak! juz wiem! Nastepnym krokiem beda burki! Jakze sie ciesze, ze mam juz prawie 70 lat i moja droga zyciowa niedlugo dobiegnie konca, bo jak patrze na to wszystko , to mi sie rzygac chce.Nie tak dawno Francja zakazala chustek w miejscach publicznych.W Europie nie ma solidarnosci w ogole. Niby jest ta Unia Europejska, ale to tylko fikcja jest, a juz jak sie Turcje do tejze ” Unii Europejskiej” dolaczy, to juz w ogole groteska jakas, bo chociaz nigdy z geografii orlem nie bylam , ale wiem na jakim kontynencie lezy Turcja.No ale jak trzeba bedzie, to sie pewnie i mape jakos przerysuje, zeby tylko czasem islamistom przykro nie bylo i zeby sobie czasem nie pomysleli, ze my jakimis ksenofobami jestesmy, czy cos…

 3. W pierwszej chwili pomyślałam sobie, że to dla muzułmanek takie udogodnienia, ale po chwili myślę sobie, że to przecież dla białych kobiet. Za chwilę Niemki same włożą burki bo nie będą chciały być molestowane czy gwałcone. Ponad 70% owczego mięsa na sklepowych półkach pochodzi z rzeźni halal, ale wcale nie oznacza, że jest ono opisane. I tak właśnie wygrywa islam. Europejczycy są słabi i przyjmą islam, kwestia czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.