foto: flickr.com
foto: flickr.com

W wydanej w 2007 roku przez Niemiecką instytucję rządową broszurze znajdują się kontrowersyjne zalecenia dotyczące zachowań rodziców wobec małych dzieci. Można dowiedzieć się z niej między innymi, że należy dotykać świadomie córkę w miejsca intymne czy nie reagować w razie masturbacji dziecka.

Federalne Centrum Oświaty Zdrowotnej (BZgA) wydało już ponad 6 lat temu broszurę Miłość, ciało i zabawy w doktora, w której udziela zaleceń w razie pewnych zachowań dzieci. Dowiadujemy się, że wg Niemieckiego rządu Dziecko dotyka wszystkich części ciała ojca. Czasami podniecając go. Ojciec powinien robić tak samo. Ma to za rzekomy cel okazanie córce przez ojca, że jest dumny z tego, że jego dziecko jest dziewczynką.

Ale to nie wszystko. Niemiecki rząd zachęca także obywateli do tego, by stymulowali seksualnie swoje dzieci. Kiedy dziewczynka wkłada sobie przedmioty do waginy, rodzic powinien tylko wtedy interweniować, kiedy istnieje ryzyko, że zrobi sobie krzywdę. Na przykład kiedy jej wargi sromowe są już spuchnięte od ocierania się o fotel. Wtedy trzeba powiedzieć dziecku, że nie powinno się kaleczyć. Tłumacząc równocześnie, że stymulacja genitaliów jest całkowicie w porządku […] Dzieci powinny się nauczyć, że nie ma czegoś takiego jak wstydliwe części ciała. Ciało to dom, z którego trzeba być dumnym – czytamy w broszurze BZgA.

Broszura BZgA należała do lektur obowiązkowych w dziewięciu landach niemieckich. Stosowano ją podczas szkolenia wychowawców w żłobkach, przedszkolach oraz szkołach podstawowych. Przez 6 lat wydano ponad 650.000 broszur. Obecnie została ona wycofana z użytku. Co ciekawe, środowiska ideologów gender uważają to za błąd i działają na rzecz jej przywrócenia.

na podstawie: rzeczpospolita.pl/gazeta.pl/salon24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.