Foto: wikimedia.org

Jak wynika z pierwszych sondażowych wyników, prezydentem Słupska został Robert Biedroń z Twojego Ruchu. Gratulować Biedroniowi miał już jego kontrkandydat w wyborach.

Według pierwszych informacji, Biedroń ma 600 głosów przewagi po podliczeniu głosów w 8 komisjach. Jedna z internautek napisała jednak, że: „Według nieoficjalnych informacji prosto ze sztabu Robert Biedroń (20 z 46 komisji) w Słupsku ma przewagę 1300 głosów i wygrał w 19 z nich!

Portal gp24.pl twierdzi, że zwycięstwo Biedronia w wyborach na prezydenta Słupska, jest już przesądzone.

6 KOMENTARZE

  1. Zboki świętują, a Słupsk się będzie wstydził. To dopiero parady równości im prezydent urządzi. A jakie im tęcze zafunduje i inne pedalskie obiekty za ich podatki. Słupsk stanie się mekką dla wszelkich zboków. Chcesz uniknąć bólu dupska – nie jedź do Słupska.

  2. Slupczanom, ktorzy glosowali przeciw sodomicie przesylam wyrazy wspolczucia. A tych, ktorzy glosowali na Biedronia, pozdrawiam slowami, ktore powinny ich ucieszyc: ch… wam w du… I tyle w temacie. Lacze sie z wami w bolu….dupy

  3. Wiecie co! To bylby juz totalny obciach i wstyd dla mieszkancow Słupska. Czy tam nie ma normalnych Polakow??? Same lewactwo i lemingrad??? Niech sobie pederasci beda, niech wielbia wzajemnie swoje odbyty, ale w czasach tak nahalnej homopropagandy wybrac pederaste na presydenta??? No coz, jest powiedzonko: domki w Słupsku, słomki w dupsku. Teraz qrka wybiora Grodzka na przewodniczaca Kola Gospodyn Wiejskich…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.