Niesiołowski w swoim nagraniu opublikowanym na Facebooku stwierdza: Wszystkie sankcje, wszystko co osłabia ten reżim, służy Polsce.

– Chciałbym bardzo podziękować Komisji Weneckiej za jasne stanowisko w sprawie łamania przez pisowski reżim standardów demokratycznych i praw człowieka w Polsce – mówi na opublikowanym na Facebooku nagraniu polityk Platformy Obywatelskiej Stefan Niesiołowski.

Dalej polityk PO dziękuje wszystkim tym ludziom na świecie, którzy nie zawahali się wystąpić przeciwko “pisowskiej dyktaturze”.

– Chciałbym jeszcze raz naszym przyjaciołom na Zachodzie powiedzieć: sankcje nałożone na reżim PiS-u są dobre dla Polski. Polska to nie PiS. Reżim Kaczyńskiego to nie Polska. To jest pisowska dyktatura! Nie krępujcie się, nie wahajcie się. Wszystkie sankcje, wszystko co osłabia ten reżim, służy Polsce. Polska będzie krajem demokratycznym, odzyskamy demokrację i wolność. Im szybciej tym lepiej – perorował dalej poseł.

Stefan Niesiołowski – komentarzMój komentarz

Posted by Stefan Niesiołowski on 7 marca 2016

Facebook.com/Kresy/DK

15 KOMENTARZE

 1. No niestety na PIS głosowąło tylko 18% obywateli – bo tyle wynosi przeliczenie ilości głosów oddanych na PIS w zestawieniu z tymi, którzy są obywatelami Polski, ale na PIS nie głosowali albo nie poszli na Wybory. Przypisywanie niegłosującym że są za PIS jest wielkim naduzyciem

  • nie mozna rowniez przypisywac nie glosujacym ze sa za opozycja. Tymbardziej ze opozycja oplaca swoich propagndystow w roznych miastach, a i to nie spowodowalo ze Polacy za nimi zaglosuja.
   A matematycznie: Glosowalo ok. 55% uprawnionych z czego ok 38% za PiSem, reszta 17% na pozostale partie. Nie pomniejszajmy proporcji, bo wybory zprzed 8 i 4 lat dadza wyniki dla PO po 10%. A wiec o czym tu mowic?

 2. Gorszy sort… “No niestety może to dla nich raj, ale dla większości społeczeństwa…” większość społeczeństwa wybrało PiS… Psy szczekają a karawana jedzie dalej…

 3. Mądrze powiedział. Problem w tym, że PISiory oszaleją z wściekłości – bo im się wydaje, że właśnie przywracają raj na ziemi. No niestety może to dla nich raj, ale dla większości społeczeństwa, to próba przebudowania nowoczesnego państwa w skansen PRLu. Mały Stalin obraża innych powracając pewnie nieświadomie do dzielenia społeczeństwa na dwa sorty, odmawiając prawa do bycia Polakiem każdemu, kto jest przeciwnikiem PIS. Wyzywa od najgorszych, grozi razem ze swoją marionetką Dudą, wywyższa się nie widząc nawet jak bardzo jest karykaturalny. Staje się coraz bardziej śmieszny bojąc sie garstki ludzi i obierając sobie ich za wroga liczy, że swoich przeciwników przerazi. A zapomina on i jego przyboczni o jednym: łamiąc prawo kiedyś staną przed sądem. Będa mieli swoją Norymbergę. A wszystko co złego robią zostanie im zapamiętane. Grubej kreski nie będzie.

  • “CZŁOWIEKU” !
   CO TY WYPISUJESZ !
   tymi sankcjami, donosami i w ogóle tą “totalną opozycją” osłabiasz kraj – POLSKĘ !
   Dla poniżenia czy “udupienia” jakiegoś tam Kaczyńskiego i jego “ferajny” …
   GOTÓW JESTEŚ ZNISZCZYĆ POLSKĘ, POLAKÓW – CAŁY NARÓD ?
   Po to tryko, żeby jak PiS-owi “noga sie powinie” …
   powiedzieć : “a widzicie MÓWILISMY…”
   – to jest SABOTAŻ !
   – działalność na szkodę państwa
   określana jako … !
   ZDRADA !

  • jestes takim samym zdrajcom i sprzedawczykiem jak ten tutaj. Nie wierze bys byl nienormalny bo nie sklecilbys takiej opinii. Mam nadzieje ze takich ” polakow” nie ma za duzo w Polsce. Roznica miedzy toba a powyzszym jest taka ze wrogowie Polski tobie nie zaplaca, bo sie nie liczysz, jestes bez znaczenia.

  • Pewnie jesteś resortowym dzieckiem olbo lgbt czy innym dziwolągiem-w każdym razie lewak iprowokator czyli czerwony-takim Panom mówimy nie

  • Spadaj lewacka stonko. Marzy ci sie Polska pelna dzikusow, rzadzona przez niemieckich slugusow. Jestes taki sam insekt jak ta wasza czerwono-teczowa trzoda z KODa. Ze tez Polska Ziemia nosi takie smieci.

  • Do Pana wyżej…jeśli Pan nie kojarzy to dość ostry sort..powstał kiedy Polska tylko i wyłącznie za czasów PO…DZIELIŁA się n biednych i Bogatych…jedni mieli po 3-4 mieszkania…a drudzy kredyty w frankach…Ja nie mam kredytu więc jestem osobą postronną… I widzę jaką PO dało szansę młodym..Jak Komoruch stwierdził…idź do pracy i weź kredyt…teraz zadaję pytanie..która firma za czasów PO,dała młodym szansę?…bo ja kojarzę tylko najniższe krajowe i “pod stołem”…oraz śmieciowe..Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza proszę mi to podważyć …??Anna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.