Po jakże merytorycznej i wartościowej wypowiedzi na temat głodnych dzieci, przezorne władze PO ukryły gdzieś głęboko Stefana Niesiołowskiego. Wzór cnót i kultury osobistej. Ale Stefan najwyraźniej ma jakieś owsiki tam gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę i nie jest w stanie przez dłuższy czas usiedzieć w miejscu. Ma też parcie na szkło. Dzień bez wizyty w zaprzyjaźnionych stacjach tekewizyjnych czy radiowych to dla naszego Stefana dzień stracony. Postanowił więc wrócić na szklane ekrany w wielkim stylu. Wcześniej jednak musiał z Palikotem nawąchać się czegoś mocnego bo taka jazda jaką miał nie zdarza się często.

Niesiołowski odwiedził studio Polsat News. Oto co był łaskaw powiedzieć swoim pełnym miłości, jedwabistym głosem:

„Obowiązkiem mediów jest powiedzieć ludziom: walka z Platformą dzisiaj to walka z demokracją w Polsce. Jeśli tego jasno nie robią, to szkodzą demokracji”

(Głównym problemem PO jest – przyp. redaktora)”Histeryczna, nieprzytomna, trwająca od dłuższego czasu nagonka medialna. Nie widzę żadnej dobrej wiadomości. Są niektóre programy nieżyczliwie neutralne, jak wasza stacja czy „Gazeta Wyborcza”. Reszta jest absolutnie z niezrozumiałych względów wroga. Nie rozumiem tego. Jeśli dziennikarze chcą mieć u władzy Kaczyńskiego i Macierewicza, to gratuluję”

„Politycy PiS kłamią, że nie mają własnych mediów. Czy mam je wymienić? Telewizja Trwam, Radio Maryja, „Gazeta Polska”, wszystkie te portale, „Niedziela”, „Gość Niedzielny”. Prawda jest taka, mediów Platformy nie ma. PiS kłamie, mówiąc, że TVN czy „Gazeta Wyborcza” to są media Platformy. Żakowski nas nienawidzi, Smolar, Kolenda-Zalewska w dużym stopniu, Środa. A ja wymieniłem całkowicie PiS-owskie propagandówki. Jesteśmy atakowani i to jest nasz główny problem. To się nasila od dłuższego czasu. Ja tego nie rozumiem. To mi przypomina jakąś radość z tego, że obalona zostanie demokracja w Polsce. Bo rządy PiS-u oznaczają koniec demokracji”

Ajajaj, to nam Stefan popłynął. Rozumiem, że wiek robi swoje ale żeby aż tak zaatakował już mózg ? Czyżby przedawkował towar od Palikota ? No nic, skleroza to fatalna przypadłość (wiem coś o tym mimo zaledwie 20 lat) tak więc dziś nie będę Stefana chłostał a nawet mu pomogę. Wskażę to czego On nie widzi. Zwłaszcza, ze widzę tu też poważne oznaki manii prześladowczej. Otóż, Panie Stefanie. Jeśli PO =demokracja to uważam, że jak najszybciej powinniśmy zmienić ustrój. Jeśli demokracja to kłamstwo, obłuda, alienacja od społeczeństwa, korupcja, komuterstwo, nepotyzm, uniewinnianie bandytów a skazywanie niewinnych ludzi, inwigilacja społeczeństwa to ja mam gdzieś demokrację.

Najbardziej jednak rozbawił mnie tekst: „GAZETA WYBORCZA JEST NIEŻYCZLIWIE NEUTRALNA A RESZTA JEST Z NIEZROZUMIAŁYCH WZGLĘDÓW WROGA”. Ola Boga, kandydat do cytatu roku. Pan Stefan nie widzi też, „żadnej dobrej wiadomości w mediach”. O PO rzecz jasna. Czyli nie dość, że skleroza, mania prześladowcza to jeszcze ślepota ? Oj nazbierał Pan sobie… Otóż Panie (P)OŚLE w mediach jak Pan to pieknie ujął „NIEŻYCZLIWIE NEUTRALNYCH” wciąż trwa nieustanna propaganda sukcesu. Według tych mediów jesteśmy zieloną wyspą, europejskim potentatem, szanowanym przez wszystkich dookoła. Towarzyszy temu nieustanna nagonka na opozycję, jazgot promujący deiwację i lewicowy styl życia. Te media bronią przestępców a obrzucają łajnem choćby zwolenników tradycyjnego modelu rodziny.

Coś mi się jednak wydaje, że strzępie sobie język po próżnicy. Dla Pana wciąż Polska będzie krajem, w którym wszyscy na czele z mediami nienawidzą Platformy i rzucają Wam kłody pod nogi. Inspiracji oczywiście szukać należy w krwżerczej, zfaszyzowanej prawicy dowodzonej przez Kaczora z pochodnią. Gdyby nie Oni to żylibyśmy w kraju mlekiem i miodem płynącym. Hmm… widzę że destrukcja Panśkiego organizmu z mózgiem na czele postępuje w tak zastraszającym tempie, że jedyną radą korzystną dla Pana i dla otoczenia jest zakład zamknięty. O koszty niech się Pan nie boi. Społeczeństwo się dołoży. Na taki cel, grzechem byłoby nie dać choć złotkówki. Pozdrawiam i zdrowia z serca życzę !