Foto: lubczasopismo.salon24.pl

Stefan Niesiołowski wciąż nie czuje się dobrze. W najnowszym wywiadzie atakuje już nie tylko Jarosława Kaczyńskiego, ale i swoich niedawnych przyjaciół: Platformę Obywatelską na czele z Grzegorzem Schetyną.

„Grzegorz Schetyna jest szkodnikiem politycznym. To nie jest wiarygodny polityk, zrobił tyle zła, zniszczył demokrację w Platformie, otoczył się lizusami i prowadzi wojnę z Kaczyńskim, której nie wygra” – stwierdził Niesiołowski. Dodał, że „płatne stanowiska w Sejmie i funkcje w klubie są obsadzone głównie zwolennikami i lizusami Schetyny”.

Według niego Schetyna w Platformie „zmarginalizował ludzi niezależnych od siebie”, a w samej partii panują „dyktatorskie metody”. To właśnie dlatego Niesiołowski opuścił partię i postanowił „zostać w pustce”, która się zrobiła pomiędzy PO i PiS.

Nie mogło zabraknąć tradycyjnych ataków na Jarosława Kaczyńskiego. „Pyta mnie pani o psychopatów spod Sejmu, to mówię. Takie poglądy jak ci ludzie, głosi Jarosław Kaczyński” – powiedział Stefan Niesiołowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.