prezenty na chrzest

Artykuł sponsorowany

Chrzest jest ważnym wydarzeniem dla całej rodziny maluszka. Otrzymując zaproszenie na chrzest często stajemy przed trudnym wyborem – jaki prezent na chrzest wybrać? Szukając pomysłu na prezent możemy trafić na wiele różnorodnych pomysłów – podpowiadamy, na które z nich warto zwrócić uwagę, tak aby upominek był z jednej strony praktycznym prezentem, a z drugiej sentymentalną pamiątką, która na długo będzie przypominać rodzicom i dziecku o tym wyjątkowym wydarzeniu. 

Miś – najlepszy przyjaciel maluszka

Ciekawym pomysłem na nowoczesny prezent na chrzest są produkty tekstylne. Nie od dziś wiadomo, że ulubiona maskotka jest nieodłącznym towarzyszem dorastającego dziecka – warto kupić dziecku uroczą maskotkę, do której maluch z pewnością się przywiąże, a która w przyszłości stanie się wyjątkową pamiątką.

Inne prezenty tekstylne

Innym, ciekawym prezentem tekstylnym jest miękki kocyk, który z pewnością ułatwi rodzicom codzienność z niemowlakiem. Kocyk może pomóc w usypianiu maluszka – miękki materiał utuli dziecko do snu i zapewni mu ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Świetnie sprawdzi się również na zimowych spacerach – rodzice z łatwością mogą przykryć malucha, aby uchronić go od chłodu. Gruby kocyk może stanowić również miejsce do posadzenia dziecka na podłodze, tak, aby uchronić je przed twardym podłożem.

Często wybieranym prezentem jest również ręczniczek, który ułatwi rodzicom kąpiel maluszka i przyda się w czasie wizyt na basenie, czy na plaży. Miękki, dostosowany do delikatnej skóry dziecka materiał zapewni mu poczucie przyjemnego ciepła i bezpieczeństwa.

Postaw na indywidualność

Prezenty tekstylne szczególnie docenią rodzice maluszka, którym ułatwią one trudną drogę, jaką jest rodzicielstwo. Niezależnie od prezentu, który państwo wybiorą, warto wykonać na nim indywidualny haft, który w prosty sposób odmieni te klasyczne prezenty i sprawi, że będą one piękną i niepowtarzalną pamiątką. Dobrym pomysłem jest umieszczenie imienia dziecka na koszulce misia, czy w centralnej części ręczniczka. Dodatkowo, świetnie sprawdzą się tam również data urodzenia, czy krótki, uroczy tekst. Na stronie alechrzest.pl znajdą państwo duży wybór prezentów tekstylnych na chrzest z możliwością personalizacji. Prosty i intuicyjny edytor dostępny na stronie pozwoli państwu w łatwy i szybki sposób stworzyć swój wymarzony projekt dla maluszka.

Uwiecznij najważniejsze chwile!

Kolejnym pomysłem na ciekawy, praktyczny prezent jest album, ramka na zdjęcie, czy obraz z wizerunkiem maluszka. Fotografie są ważnym zapisem dorastania dziecka, a najważniejsze z nich zasługują na wyeksponowanie. Podarowanie albumu z grawerunkiem czy ramki pozwoli rodzicom wybrać najważniejsze zdjęcia, na które będą często spoglądać. Duży obraz ze zdjęciem dziecka będzie wyjątkową ozdobą pokoju dziecięcego i z pewnością przykuje uwagę odwiedzających mieszkanie. Warto umieścić obok zdjęcia imię, metryczkę, czy datę urodzenia – dzięki temu obraz nabierze pamiątkowego charakteru. Taka forma prezentu z pewnością zostanie doceniona przez rodziców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here