Podczas Rady Krajowej Nowoczesnej sformułowano wiele nowych haseł programowych ugrupowania. Wśród założeń pojawiło się wstąpienie do strefy euro czy wychowywanie dzieci przez pary jednopłciowe.

Nowoczesna chce walczyć z Kościołem oraz polityką historyczną rządu. Wśród haseł programowych znajdziemy m.in. prawo do aborcji, legalizację związków jednopłciowych z możliwością wychowywania dzieci, wejście do strefy Euro czy podniesienie wieku emerytalnego.

Chcemy, żeby w Polsce wszystkim dobrze się żyło. Zasługujemy na to. Chcemy być w Europie i strefie Euro – mówiła Agata Stacewicz.

Dziś w Polsce ponad 200 milionów rocznie przeznaczanych jest na Instytut Pamięci Narodowej, a na ponad 20 polskich parków narodowych jest o połowę mniej pieniędzy – dodała Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Nikt nie ma żadnych moralnych boskich czy ludzkich przewag, by mówić które dorosłe osoby mogą zakładać rodziny, kochać się i mieć dzieci a które nie. Dlatego składamy ustawę o związkach partnerskich – to już słowa innej posłanki, Moniki Rosy.

źródło: dorzeczy.pl

2 KOMENTARZE

  1. Zdecydowana większość Polaków nie chce żadnego złodziejskiego Euro, żadnego podnoszenia wieku emerytalnego i żadnej legalizacji związków dla homo-niewiadomo czego i innych dewiantów a jeszcze broń boże wychowywania przez nich dzieci !!!

    1

    0
  2. nooo, ja to myślę że ten program napewno da N. szansę na to aby …. wypaść z sejmu na zawsze. czego im serdecznie życzę.

    2

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.