Znasz tę firmę? Widziałeś z pewnością to logo. Przypatrz się dokładnie.

Zauważyłeś strzałkę? Pewnie nie, pomimo, że przypatrzyłeś się uważnie. Jest ona między literą E i X. Teraz widzisz prawda? „Każda prawda przechodzi przez trzy etapy. Najpierw jest wyszydzana, potem gwałtownie zwalczana, a w końcu zostaje uznana za oczywistą.” – Arthur Schopenhauer

Każdy kiedyś słyszał o NWO (New World Order), czyli o nowym porządku Świata. Z tą teorią spiskową jest zupełnie jak z reklamą Funduszy Unijnych: „Każdy wie, nie każdy widzi”. Aby coś znaleźć nie wystarczy jedynie szukać. Trzeba też precyzyjnie określić i wiedzieć czego się szuka. Czym właściwie jest NWO, czym się objawia i w końcu najważniejsze: jaki jest ostateczny cel?

John F. Kennedy –  ” …Samo słowo 'tajemnica’ jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń…….Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany.” Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961. Wkrótce po tym J.F.K. został zlikwidowany, jako niewygodny buntownik. W biały dzień, na oczach tysięcy ludzi, kamer telewizyjnych i aparatów fotograficznych. Zamach na JFK był publiczną egzekucją prezydenta, który przekroczył linię wytyczoną przez rzeczywisty rząd działający poza kulisami. Jaką zbrodnię popełnił John F. Kennedy? Wystąpił on przeciwko rzeczywistemu rządowi, która w ukryciu sprawuje władzę nie tylko w USA ale na całym świecie. Głowy państw są jedynie marionetkami w ich rękach oraz są przez ów rząd wybierani. Kennedy rozpoczął ujawnianie światowego spisku.

Odejdźmy teraz od wielkiej polityki i zastanówmy się jak zauważyć działanie NWO w naszym codziennym życiu? Jak powszechnie wiadomo, wprowadzanie drastycznych zmian w bardzo krótkim czasie zostaje okupiona – z dużym prawdopodobieństwem – niepowodzeniem. W świecie, w którym rządzą pewne zasady jest to niemożliwe. Nasza rzeczywistość była do niedawna oparta na pewnych wartościach takich jak: monogamia, rodzina, wierność, szacunek dla drugiego człowieka i jego podmiotowość. W przeszłości niejeden człowiek, mimo zagrożenia życia, nie odwołał swoich poglądów. Inkwizycja wzbudzała strach, ale rozumiano wówczas głębiej niż dziś, że wartość człowieka wyraża się w przyjęciu jakiegoś zespołu poglądów i w wiernym trwaniu przy nich. Wierność wobec samego siebie była sprawą fundamentalną. Mówi się wiele o godności człowieka, nie dodając że jest ona osadzona w wierności wobec samego siebie. Do sfery czysto osobistej należy niewątpliwie stosunek do Boga, czy do jakiegoś określonego wyznania. Wojownicy NWO doskonale to wiedzieli, a mając na usługach media wciąż dokładają wszelkich starań, by nas odczłowieczyć. Długoletnia obyczajowa propaganda, konsekwentnie jest w stanie zmienić mentalność człowieka, dając tym samym „podkład” pod wyprodukowanie czegoś, z człowieczeństwem w ogóle nie związanego, a fizycznie będącego jednak nadal człowiekiem.

To jest prawdziwa broń masowego rażenia. Umiejętne dawkowanie, kontrolowanie opinii publicznej pod kątem zaakceptowania poziomu zakorzenienia tych zmian, a gdy stwierdzi się powodzenie indoktrynacji, można przystąpić do wpajania kolejnych – już nieco bardziej odważnych – doktryn odczłowieczających, a wszystko to pod pretekstem naukowym. Małymi kroczkami do celu. W ciągu życia jednego pokolenia zmiany były niezauważalne, jednak wszystko idzie w jasno określonym kierunku i zgodnie z planem. Jak uczynić z czegoś, co do tej pory było nie do zaakceptowania, coś co za chwilę stanie się dla większości czymś naturalnym, i z pewnością wypierze mózgi miliardom ludzi. Masy ludzkie widzą świat poprzez ocenzurowane media -TV, prasę, radio, a nawet Internet , dlatego niewielu z nas wie cokolwiek, co dzieje się poza mediami. Warto to wykorzystać. Skąd się bierze to lewackie pochwalanie multi-kulti, dlaczego tak im zależy na tym? Ogólnie mówiąc, Multikulturalizm jest to zjawisko socjologiczno-kulturowe, w krajach zamieszkiwanych przez różne etnicznie, religijnie, kulturowo grupy ludności. Nurt badań nad społeczeństwami wielokulturowymi, akcentujący równorzędność kultur. Tyle ze źródeł propagandy. W praktyce wygląda to tak. Multikulturalizm to wymieszanie odmiennych kultur, ras i religii – socjalna integracja, w której nie ma miejsca na odrębność narodową czy patriotyzm, a bez tych wartości naród jest słaby jak suchy liść. Zauważyłeś, że trwa również agresywna medialna histeria antyreligijna oraz antychrześcijańska napędzana przez lewicę? Świat zaadoptował ateistyczny sposób myślenia oraz ateistyczny styl życia. Wszelkie moralne instynkty są gorliwie tępione. Dla Boga nie ma już miejsca w tym świecie . Cały ten ateistyczny medialny cyrk jest… walką z Bogiem. Ta walka z Bogiem ma na celu właśnie wpojenie ludziom, że można bez Boga żyć i też jest świetnie. Można robić to czego Bóg nie pochwala i nic się złego nie stanie.

Teraz te działania przyspieszają na tyle, że w ciągu kilku lat widzimy druzgocące zmiany w systemach wartości ludzi. Zwłaszcza w kierunku robienia z człowieka przedmiotu seksualnych uciech.

ANTYKONCEPCJA JAKO PIERWSZY KĘS – NA SPRÓBOWANIE

To luzowanie „smyczy” zaczęło się, na szeroką skalę BARDO NIEWINNIE – od wprowadzenia antykoncepcji do świadomości ludzi, jako nieodzowny element aktu płciowego między kobietą i mężczyzną, dzięki czemu seks został pozbawiony jakichkolwiek konsekwencji w postaci potomstwa. Obecnie antykoncepcja już nikogo nie bulwersuje, a używanie jej jest niemal tak powszechne jak stosowanie mydła i pasty do zębów. Sam stosunek mógł już teraz stać się niezobowiązującą zabawą między przypadkowo poznanymi ludźmi. Kiedyś stosowanie przezerwatyw, tabletek itp. było dla pewnych grup dość kontrowersyjne, a dla niektórych konserwatystów i zagorzałych katolików, wręcz nie do pomyślenia. Dziś jest standardem, dzięki któremu, takie programy jak choćby lansowany przez MTV – Warsaw Shore – mają rację bytu i szeroką widownię, zaś puszczalstwo jest obecnie sposobem na życie wielu osób. Ja jestem akurat zwolennikiem antykoncepcji jako alternatywy późniejszej aborcji, ale obiektywnie muszę stwierdzić, że właśnie jej powszechne stosowanie ma ogromny wpływ na postrzeganie wielu młodych ludzi na seks, sprowadzając go do roli beztroskiej zabawy i sportu.

ABORCJA TEŻ JEST SUPER

Następnym etapem w kierunku zmiany percepcji ludzi, tudzież wykolejenia moralności jest depenalizacja i legalizacja antykoncepcji. Błogosławiony Jan Paweł II pisał: „Nie może bowiem istnieć prawdziwa demokracja, jeżeli nie uznaje się godności każdego człowieka i nie szanuje jego praw. Nie może ist­nieć prawdziwy pokój, jeśli nie bierze w obronę i nie popiera życia” (EV 101). Wszystko dzieje się pod pretekstem wolności wyboru, którym dysponuje cywilizowany człowiek. Pierwszym krajem na świecie, który zalegalizował zabijanie poczętych dzieci, był Związek Radziecki. 18 listopada 1920 roku komunista Włodzimierz Lenin, po zwycięstwie rewolucji bolszewickiej zrealizował swoją wcześniejszą dyrektywę, aby „domagać się bezwarunkowego zniesienia wszystkich ustaw ścigających sztuczne poronienia”.

Drugim przywódcą europejskim, który doprowadził do legalizacji aborcji w swoim kraju był Adolf Hitler, który dążąc do utworzenia czystej, biologicznie mocnej „rasy panów” doprowadził w 1933 roku do legalizacji zabijania niemieckich nienarodzonych dzieci, które posiadały lub mogły posiadać wady wrod­zone. Po podbiciu narodów słowiańskich niemieccy zbrodniarze opracowali „Planost” – plan wyniszczenia narodów podbitych, w ramach którego okupowanym narodom szeroko zalecali antykoncepcję i legalizację aborcji. Obecnie prawami, według których ciężarna kobieta może dokonać przerwania ciąży, także na własne życzenie, objęte jest około 2/3 ludzkości w skali światowej. Dla przykładu w samej Europie w 2008 roku dokonano 2,9 miliona aborcji. Co 11 sekund ginie w Europie dziecko wskutek tejże procedury, co daje 327 aborcji na godzinę i 7468 dziennie. Według raportu WHO za rok 1997, co roku jest przeprowadzanych około 53 miliony zabiegów przerywania ciąży. Dziś Parlament Europejski legalizuje aborcję na terenie WSZYSTKICH Państw członkowskich. Efektem tych działań jest znów uprzedmiotowienie człowieka – jeszcze nienarodzonego. Pójdźmy nieco dalej.

MASTURBACJA I PROSTYTUCJA, SPRAWDŹ JAKIE TO PRZYJEMNE

WHO zaleca, aby każdy rodzic dotykał swoje dziecko w miejscach intymnych już od najmłodszych lat. Jest to tak, obrzydliwe, że napawa mnie wstręt pisania o tym, ale jestem niejako do tego zmuszony pisząc ten tekst. Oczywiście to działanie Organizacji zdrowia ma na celu otwarcie kolejnego etapu odczłowieczania. Najnowsze dziełem jest próba rozpowszechnia w Europie poradnika edukacji seksualnej, który promuje masturbację, antykoncepcję, aborcję i homoseksualizm. Poradnik skierowany jest już do kilkuletnich dzieci. Rodzicom i opiekunom dzieci w wieku do 4 lat zaleca się:

  • informowanie dziecka o niebywałej przyjemności, która płynie z dotykania własnego ciała i wcześnie rozpoczętej masturbacji,
  • Przypominanie dziecku o prawie do eksploracji własnej tożsamości płciowej,
  • akceptowanie metod typu in vitro, jako różnych dróg, jakimi rodzina wzbogaca się o dziecko,

Starsze dzieci powinny m.in. – zdobyć wiedzę o „seksie ‘tranzakcyjnym’ (prostytucja, a także seks w zamian za drobne upominki, posiłki, noclegi, niewielkie datki pieniężne), pornografii i zależności seksualnej”. Zgodnie z tymi wytycznymi, każdy rodzi powinien pochwalać prostytucję jako źródło dodatkowego dochodu. Ciekaw jestem jak taka dyskusja wpłynie na psychikę nastolatki, która ze swoją matką odbywa taką pogawędkę? Cel jest jasny. Człowiek ma być przedmiotem do sprawiania przyjemności, tym razem jednak za pieniądze.

LEGALIZACJA PEDOFILII W NIEMCZECH. W POLSCE TO JUŻ TYLKO KWESTIA CZASU?

W USA w 2011 w Baltimore odbyła się konferencja z udziałem naukowców z kilku znanych ośrodków uniwersyteckich w USA, będą debatować nad tym, jak doprowadzić do legalizacji pedofilii. Uczeni będą zastanawiać się, w jaki sposób przekonać Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne do skreślenia pedofilii z listy zaburzeń psychicznych, podobnie jak to zrobiono w przypadku homoseksualizmu. Jednak już dziś, niektóre kraje Unii Europejskiej, wyprzedziły USA w wyścigu o legalizację pedofilii i ją w praktyce już zalegalizowały, tworząc niebezpieczne precedensy prawne. W maju br. sąd w Osnabrucku, w Niemczech, orzekł że molestowania seksualne dzieci, dokonane na terenie Niemiec, przez obywateli kultury Tureckiej (muzułmanie), nie powinny być uznawane za czyny karalne, ponieważ jest to częścią wielusetletniej tradycji kulturowej narodowości muzułmańskich. Wyrok taki zapadł na sprawie o gwałt dokonany przez 20-letniego Turka na 11-letniej dziewczynce. Podobny wyrok zapadł także w Austrii, w miasteczku Bruck, gdzie doszło do gwałtu dokonanego przez mężczyznę narodowości tureckiej, na małym chłopcu, który okazał się być synem tegoż mężczyzny. Portal wolna-polska.pl, podaje informacje, że kilka dni temu we Włoszech zalegalizowano pedofilię, jednocześnie wprowadzając kary za krytykowanie nowych „preferencji seksualnych”. Według włoskich mediów nie tylko blisko jest do legalizacji pedofilii, ale również do zakneblowania ust wszelkim strażnikom tradycji, moralności i dobrego smaku. Polska jako członek Unii Europejskiej również będzie musiała pedofilię zalegalizować jeżeli Parlament Europejski pójdzie w ślad za Niemcami, Włochami i Austrią. Może jeszcze nie teraz, ale nie jest to wykluczone.

KAZIRODZTWO JAKO UROZMAICENIE ŻYCIA SEKSUALNEGO

Seks między rodzeństwem? Zezwolenia na kontakty kazirodcze domagają się politycy niemieckich Zielonych – informuje Fronda.pl. P. Jan Krystian Ströbele uważa, że zakaz kazirodztwa jest przeżytkiem, powołując się na fakt, że kiedyś nie istniała możliwość rozwodów, co dziś jest zjawiskiem powszechnym. To samotny relikt z innych czasów, w których także rozwód był karalny, a tego przecież się już pozbyliśmy. Według lewicowców zakaz nie pasuje już dłużej do tych czasów oczyszczonych poglądów na małżeństwo i rodzinę. W Skandynawii kazirodztwo było faktem przez stulecia. Częściowa legalizacja, była uznaniem stanu faktycznego. Ale ostatnio słyszy się głosy, że istnieje w Szwecji silne lobby pełnej legalizacji. Pełnej legalizacji kazirodztwa chcą też środowiska lewicowe w Szwajcarii, Danii oraz Rumunii.

I tym sposobem dotarliśmy do opisania wszelkich zboczeń, które do niedawna byłyby nie do zaakceptowania dla większości, a dziś są na ustach wielu polityków, którzy tłumaczą nam, że przecież chodzi o naszą wolność osobistą. Tu już nie chodzi o to, że chcą nam wszczepiać Chipy, o który niedawno pisałem. Oni chcą z nas zrobić zwierzęta, pod przykrywką owej wolności, niestety jednak źle postrzeganej przez lewactwo. Czy takiej wolności chcemy? Pewnie nie, ale zostanie nam ona narzucona siłą i przekonamy się niebawem, gdy tylko pozostaniemy dalej biernymi obserwatorami.

Tomasz Warawko – mój blog: www.obiektywne.pl