Zbigniew Stonoga / YouTube.com

Zbigniew Stonoga po raz kolejny napisał odezwę z więzienia skierowaną do swoich fanów. Tym razem przyczynkiem była rocznica Powstania Warszawskiego. Padły ostre słowa o obecnej klasie politycznej.

Pisownia oryginalna:

„Ci obrońcy Polski, którzy przeżyli niemieckie ludobójstwo na narodzie Polskim zostali po wojnie zniewoleni, uwięzieni lub zamordowani przez kacapów. Ostała się nowa elita dziadkowie, rodzice Millerów, Schetynów, Tusków, Mazowieckich, Kwaśniewskich, Krzaklewskich, Pawlaków i Kaczyńskich. Ten w całości komunistyczno żydowski plebs na plecach prostych ludzi przez kolejne dekady dorabiał się swoich legend by ostatecznie po trupach ofiar komunizmu usiąść przy okrągłym stole, klepać się po plecach i pic wódkę ze swoimi oprawcami”.

„Warszawskie dzieci nigdy nie usiadły do stołu z hitlerowskimi oprawcami nawet wówczas gdy ich rodziców, braci czy siostry katowano do utraty życia. Powstańcy Warszawscy i świętość ich życia przepełnionego świadomą miłością do Polski nigdy nie przypuszczały że oddają swoje życie by w wolnej Polsce ktoś taki jak Jarosław Kaczyński odebrał narodowi nawet te marne pozory wolności i atrapy demokracji jakie Żydo Komuna stworzyła sobie przez 28 lat”.

„Patriotyzm zamieniono na kartę kredytową i smartfona a nierozumny naród ubrano w patriotyczną odzież wyprodukowaną w Chinach. Tak dzisiaj wygląda Polska a ludzi prawdziwie o nią walczących wsadza się do więzień zaś gdy to nie wystarczy to są oni najzwyklej w świecie mordowani. Czy więc z sejmowego Szamba wyciągniemy członka SLD, PO, PiS-u, Nowoczesnej, Kukiza, AWS-u, ROP-u czy jakiejkolwiek innej partii to musimy wiedzieć że zawsze mamy do czynienia z gównem, które świadomie lub nieświadomie działa na niekorzyść Polski. Najgorsza nieświadomość to Ci wszyscy, którzy uznali prostego człowieka za zdrajce bo tak mówi Kaczyński, Sumliński czy Kania z watachą TV Republika”.

„Dużo większym draństwem jednak było użycie przez takich jak Kaczyński ( Roztropny Szaleniec) ludzi prostych dla osiągnięcia własnych celów by po latach za swój sukces płacili właśnie ludzie prości od, których człowiek sprawiedliwy wymagać powinien dużo mniej. Szkoda Was Warszawskie dzieci bo oni tutaj na Waszych trupach wybudowali sobie muzeum, partie polityczne i swoje psie autorytety”.

„Pozdrówcie ode mnie drogie Warszawskie dzieci swoje wartości i miłość do Polski bo w miejscu skąd pisze nie ma już naszej Ojczyzny są niemieckie fabryki i Wodociągi, ruskie stacje benzynowe, żydowskie banki i firmy, A Polacy są w obozie koncentracyjnym który nazwano Polska- tak jak kiedyś nazywała się wasza ojczyzna za którą oddaliście życie”.

2 KOMENTARZE

 1. “Plugawy sowiecki ryju” ?…
  A co do treści tego, co napisał w odezwie – NIE MASZ komentarzy ?
  Jak CIEBIE nazwać ?…
  Ja też nie przepadam za Panem Stonogą..
  Ale pod opublikowaną powyżej treścią – podpisuję się w 100%.
  Niczego dodać, niczego ująć.
  W samo sedno powiedziane.
  A niebawem dojdzie do CZYNÓW..gdy żydownia, wycierając sobie pysk NASZĄ Ojczyzną,
  powoła w kamasz NASZYCH, POLSKICH synów (bo przecież NIE swoich..),
  pod szczytnymi hasłami “patriotycznego obowiązku obrony Ojczyzny”, że aż przypomina się piosneczka Maleńczuka i Waglewskiego “Niech żyje wojna !”..
  Zrobili właśnie “przygotowanie” – rozdymając do rozmiaru groteski temat Powstania Warszawskiego, produkując tani, jarmarczny “patriotyzm” i BEZCZESZCZĄC pamięć o TAMTEJ młodzieży, która ufnie i straceńczo poszła na śmierć z prawie gołymi rękami..
  Żydownia teraz chce ten numer powtórzyć…Najpierw sprowadziła nam na kark Banderownię, uzbroiła tę Banderownię BRONIĄ na którą “koncesję” miała do tej pory ta kuriozalna (na terenie Polski..) “fundacja” Dialog (czyj – z kim ?..), oraz z przemytu prosto z Ukrainy, a teraz Prezes drażni, ile wlezie, Niemców, którzy i BEZ tego – w panicznym pośpiechu dopinają “Armię Unijną”, żdeby ją posłać do nas, w celu “przywrócenia praworządności”, czy innej “demokracji”, na co nie zareagują (z początku) uzbrojeni po zęby agenci MOSSADU (40 ich tysięcy już w Polsce ?..), ani “US-Army”, prężąca cudze muskuły pod białoruską granicą, lecz zgodnie będą się przyglądać, jak nam Banderownia, ramię w ramię z Niemcami (jak wtedy..) będzie mordować naszą młodzież.. Identycznie, jak właśnie w Powstaniu Warszawskim, gdy ruska Armia przyglądała się z drugiego brzegu Wisły, jak Niemcy mordują Warszawę.
  Tak będzie – więc myślcie SZYBKO, TERAZ – jak i którymi drogami (kamery i drony ! Oraz “uprzejmie donoszę” !) poukrywać Waszych SYNÓW przed Macierewiczem, gdzie – jak debile – patriotyczna młodzież zgłosiła się na “szkolenia” na temat “obrony terytorialnej”, które służyły jednemu tylko celowi: – REJESTRACJI patriotycznej młodzieży, skłonnej wystąpić CZYNNIE przeciw ŻYDOWSKIEJ okupacji…Nasi synowie będą nam potrzebni PÓŹNIEJ…
  Do wyłuskiwania POJEDYNCZO tej swołoczy, z jej domów…
  TEŻ – jak za czasów okupacji, gdy AK miała swoje siły EGZEKUCYJNE i tajne SĄDY…
  Więc – Stonoga, jaki jest – każdy widzi 🙂
  Ale tutaj – powiedział DOBRZE !
  I warto by było z tego wyciągnąć WNIOSKI PRAKTYCZNE..

  1

  3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.