Foto: ndie.pl

ONZ ujawniło raport, w którym czytamy: „Bojownicy Islamskiego Państwa uprowadzają i sprzedają irackie dziewczynki jako niewolnice seksualne. Krzyżują, a także zakopują żywcem młodych chłopców”.

„Iraccy chłopcy w wieku poniżej osiemnastu lat są coraz częściej wykorzystywani przez grupy bojowników Państwa Islamskiego jako zamachowcy-samobójcy i żywe tarcze do ochrony obiektów przed nalotami wrogich sił (…) Jesteśmy bardzo głęboko zaniepokojeni torturowaniem i mordowaniem dzieci, zwłaszcza tych należących do mniejszości (…) Mamy doniesienia o dzieciach, zwłaszcza tych upośledzonych umysłowo, które zostały wykorzystane jako zamachowcy-samobójcy” – to fragmenty szokującego raportu, przedstawicieli Komitetu Praw Dziecka ONZ.

Ponadto ONZ wraca uwagę, na seksualne wykorzystywanie chrześcijańskich dziewczynek. Są one porywane, a następnie sprzedawane na targu jako seksualne niewolnice.

Eksperci, którzy przygotowali raport zaapelowali do władz Iraku o ratowanie dzieci przed przemocą ze strony Państwa Islamskiego.

na podstawie:pch24.pl

4 KOMENTARZE

  1. Jeśli chcesz wiedzieć jakie są plany muzułmanów przeczytaj Robert Spencer ” Niepoprawny politycznie przewodnik po Islamie i krucjatach” Czy istnieje umiarkowany Islam Ibn Warraq “Dlaczego nie jestem muzułmaninem” I kto sprowadził i dalej ściąga na potęgę biedotę muzułmańska do Europy Oriana Fallaci ” Wściekłość i duma” oraz ” Siła Rozumu” Przeciwstawienie się temu przy sprzedanych oficjalnych mediach i politykach myślących max 4 lata do przodu nie jest łatwe. Pozdrawiam

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.