Wiceminister kultury i pełnomocnik rządu ds. reformy mediów publicznych poinformował publicznie, że w przygotowaniu jest projekt nowej ustawy medialnej. Zakłada on… doliczenie do rachunków za prąd tzw. opłaty audiowizualnej.

Z opłaty nie będzie można zrezygnować, gdyż będzie ona naliczana za możliwość oglądania telewizji publicznej, a nie za jej rzeczywiste oglądanie. Opłata audiowizualna ma zastąpić abonament RTV.

Przypuszczalnie opłata audiowizualna ma wynieść między 7 a 9 złotych miesięcznie. Do uregulowania opłaty będzie zobowiązany każdy, kto otrzymuje z zakładu energetycznego rachunek za prąd.

7 KOMENTARZE

 1. no to energetyka padnie, bo nikt nie zapłaci takiego rachunku
  proroczo przewiduję boom zakupowy agregatów prądotwórczych i ogniw fotovoltaicznych

  0

  0
  • 7 czy 10 zł? parezja i histeria spuszczać się nad tym. Takie pisanie świadczy o chorej determinacji. W którym kraju ludzie nie płacą abonamentu za TVR publiczne? Bardzo dobry pomysł i regulacja. Nawet 20 zł to powinno kosztować. Czasy nabierania chochlą wszystkiego za darmo, nie płacenia VAT, itd minęły. Możecie sobie wsiąść do 5 tramwajów po 10 000 kodowców do każdego i jechać na demonstrację, już kolejną. Możecie demonstorwać nawet przeciwko rokowi przestępnemu. Już stare se ne wrati 🙂 oólu odbytniczego. Kużwa jak ja wam współczuję tego bólu odbytu.

   0

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.