Rafał Otoka-Frąckiewicz na swoim Facebooku ujawnia szokujące informacje. Bohaterką wpisu stała się Joanna Scheuring-Wielgus.

Podczas ostatniej miesięcznicy smoleńskiej policja siłą usunęła osoby blokujące przemarsz uczestników uroczystości. Wśród wyniesionych znalazł się również Władysław Frasyniuk. Przy tej okazji zabłysnąć chciała posłanka .Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus. Na swoim Twitterze zamieściła zdjęcie Frasyniuka i podpis: „Kochani. Nie jestem aresztowana. Jestem cała i zdrowa”. Internauci wykpili posłankę, ale prawdziwy szok wywołał wpis, który zamieścił dziennikarz Rafał Otoka-Frąckiewicz.

Według niego tweet posłanki został wysłany nie z Krakowskiego Przedmieścia, a z Supraśla, konkretnie z wesela syna tamtejszego prezydenta.

Na sali bawiło się 20 posłów .Nowoczesnej wśród nich Scheuring-Wielgus. Rycha nie było. W trakcie imprezy wzmiankowana pani poseł nawaliła się jak stodoła i zaczęła biegać z kieliszkiem wódki wrzeszcząc: Za Smoleńsk!!! – czytamy.

Okazało się, że na sali była żona jednej z ofiar katastrofy.

Traf chciał, ze na sali była inna posłanka .N pani Barbara Dolniak, której mąż zginął w Smoleńsku. Wielgus została wyprowadzona siłą z sali poza teren budynku i tam kontynuowała imprezę na Twitterze.