Foto: Wikimedia Commons

Janusz Palikot postanowił o sobie przypomnieć. Spokojnie, nie wraca do polityki, a wprost przeciwnie – oficjalnie z niej rezygnuje.

Przypomnijmy, że niejaki Janusz Palikot to były prominentny polityk Platformy, który zasłynął ze skandalicznych happeningów i wypowiedzi. Po odejściu z PO założył własną partię, która po dostaniu się do Sejmu masowo traciła poparcie. Po przegranych wyborach parlamentarnych w 2015 roku zaprzestał występowania w mediach, ograniczając wypowiedzi jedynie do aktywności internetowej.

Teraz ogłosił, że podjął decyzję, aby ostatecznie rozstać się z polityką. “Wiem, że wielu oczekuje mojego powrotu. Nieustannie o tym słyszę. Film z moją przepowiednią o rządach PiS bije rekordy popularności, a jednak powinienem odejść. Zakładam nawet, że ta decyzja najbardziej zmartwi zwolenników PiS-u, ale trudno. Odchodzę (chociaż boli mnie sytuacja w kraju), aby ktoś nowy odegrał właściwą rolę. Jest to możliwe, choć trudne, ale właśnie odpowiedzialność za kraj każe mi tak postąpić” – napisał Palikot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.