fot. wikimedia.commons.org

Pierwszego dnia pobytu w Polsce z okazji Światowych Dni Młodzieży papież Franciszek nie mógł się powstrzymać od proimigranckiej agitacji.

Jak można było przewidywać, papież Franciszek odniósł się do kwestii przyjmowania tzw. uchodźców. „Potrzebna jest gotowość przyjęcia ludzi uciekających od wojen i głodu. Solidarność z osobami pozbawionymi swoich praw podstawowych, w tym do swobodnego i bezpiecznego wyznawania swojej wiary” – powiedział Franciszek w Krakowie.

W spotkaniu z papieżem udział wzięli wszyscy najważniejsi polscy dostojnicy kościelni oraz najwyższe władze państwowe.

10 KOMENTARZE

 1. Jestem ciekaw jak zareaguje na jego słowa rząd. Mam dziwne przeczucie , że mogą być przychylni do słów Papieża… choć wolałby chyba każdy aby do tego nie doszło… ;/

  0

  0
 2. Przyjechał do Polski by prawić
  propagandę pseudo pokoju i promować islamskich fanatyków ???`Niech szuka frajerów gdzie indziej !!!

  0

  0
 3. Czyżby p.Franciszek nie slyszal o planie wybranych[Soros@ s-ka] na zalanie i zniszczenie Europy milionowymi hordami muslimów?!

  32

  2
 4. Tak… okej niech przychodzą ale niech on płaci na nich ze swojej kieszeni oraz niech on zapewni nam bezpieczeństwo… wtedy jestem za… a poza tym mówi o prawie wyznawania swojej wiary a według Jezusa, Boga i Bibli mamy ewangelizować ludzi i ich nawracać więc to co mówi to jest sprzeczne z tym czego on jako najwyższa osoba w kościele powinna się słuchać

  49

  6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.