Strona Parezja.pl na facebooku ma obecnie ponad 600 polubień. Jak na całkowicie oddolny i niezwiązany z żadną frakcją serwis informacyjny, który powstał półtora miesiąca temu, jest to naprawdę dobry wynik.

 

Na facebooku pojawiliśmy się 21. kwietnia. Do chwili obecnej polubiło nas już ponad 600 osób, co daje lepszy wynik, niż fanpage Nowy Ekran, należący do serwisu nowyekran.net, który do tej pory był uważany za jeden z największych spośród niezależnych serwisów informacyjno – blogerskich.

 

Naszą misją jest niesienie prawdy  i przekazywanie informacji, których w żadnych innym mediach czy serwisach nie można znaleźć. Prawda prawdziwa, nie partyjna czy ideologiczna. Ponadto nasze komentarze pomagają wyrobić sobie całkowicie samodzielnie opinię o wydarzeniach ze świata.

 

W ramach ciekawostek – ponad 80% naszych czytelników to mężczyźni, zdecydowana większość to osoby mieszkające w Warszawie. Kilkanaście osób obserwuje nasze treści zza granicy, głównie krajów europejskich, ale jest też kilka osób z USA, Kanady, Australii.. oraz Chin!

 

Mamy nadzieję, że nasza praca przyniesie owoce, staramy się ciągle rozwijać dla Was, drodzy Czytelnicy. Zaś jeśli chodzi o przekazywane przez nas treści – jesteśmy szczerze przekonani o ich prawdziwości. W przeciwieństwie do wielu innych mediów – piszemy i mówimy to, w co naprawdę wierzymy i widzimy tego efekty.