Parlamentarny Zespół na rzecz Polityki i Kultury Prorodzinnej zaapelował do dyrektorów i nauczycieli, aby zgłaszali swoje szkoły do akcji „Szkoła przyjazna rodzinie”. Ma to na celu walkę z „homopropagandą”.

Obecnie certyfikat „Szkoła przyjazna rodzinie” posiada ponad 1050 placówek. Jest on przyznawany przez Fundację Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny. Szkoła lub przedszkole, które przystąpią do projektu, zobowiązują się do nie propagowania i nie umożliwiania osobom trzecim „propagowania treści szkodliwych dla zrównoważonego rozwoju płciowego, osobowościowego i społecznego dzieci”. Chodzi m.in. o promowanie przedwczesnej inicjacji seksualnej, głoszenie odrębność płci społeczno-kulturowej od biologicznej czy kwestionowanie znaczenia rodziny.

Jak wyjaśniali w sejmie Paweł Kwaśniak z Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny oraz przewodniczący Parlamentarnego Zespołu na rzecz Polityki i Kultury Prorodzinnej Piotr Uściński, projekt został pomyślany jako reakcja na szerzącą się w szkołach „homopropagandę”.

Za przykład posłużyć może akcja „Tęczowy piątek”, która ma symbolicznie wspierać nieheteroseksualnych uczniów. Do jej przeprowadzania w szkołach zachęcała Kampania Przeciw Homofobii.

Pederaści znów w natarciu. „Tęczowe piątki” w szkołach?

„Ideologia gender, homopropaganda bez wiedzy rodziców dociera do szkół, dlatego też chcieliśmy pozwolić rodzicom zablokować takie szkodliwe, deprawacyjne działania” – powiedział Uściński.

2 KOMENTARZE

  • To NIE pederaści winni.
   To planowa (jedna z wielu i na wielu frontach !) akcja za kasę Sorosa.
   Do TYŁKÓW należy się dobrać FUNDACJI BATOREGO i Smolarowi – przez których płyną do tych wszystkich “organizacji pozarządowych” Srebrniki od Żydowni, w celu systematycznego wyniszczenia Polaków w ich własnej Ojczyźnie… Przede wszystkim – należałoBY wywalić na zbity pysk tej=go “Naczelnego Rabina Polski”, wraz z jego Lożą Bnai Brith, którą nam zaflancował w Polsce ten ZDRAJCA – Lech Kaczyński, bo to główny korzeń ZŁA w naszej Ojczyźnie.. I zakaz wszelkich działań SOROSOWI na terenie Polski..
   Niestety – jest to już NIEWYKONALNE, bo 95% Władz w Parszawie, to żydoubecja już…
   Miałeś, chamie, Złoty Róg…
   A SKRUPI się, koniec końców – na biednych, niczemu niewinnych “homosiach” – jak nazywa ich Korwin-Mikke, czy Cejrowski 🙂 …
   Powywalać na zbite, plugawe mordy takie indywidua, jak Biedroń, zamiast dawać im eksponowane stanowiska we WŁADZY… Czy inne pajace, typu Krzysztof Bęgowski, znany niedawno jeszcze, jako “Anna Grodzka”… Cała ich długa lista jest. Po nazwiskach. Nie trzeba szukać, bo SAMI się eksponują 🙂
   I bynajmniej NIE SĄ żadnymi pedałami 🙂 .. Po prostu dostają PIENIĄDZE za NISZCZENIE Polski i Polaków…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.