Niejeden już próbował rozpoczynać walkę z kibicami. Nikomu nie wychodziło to na dobre. Mimo wszystko Ryszard Petru najwyraźniej postanowił przekonać się o tym osobiście.

Po głośnym transparencie kibiców Legii (“KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice – dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice”) działacze .Nowoczesnej postanowili donieść na nich do prokuratury.

Jak się okazuje, kibice zorganizowali mały sondaż. Miał on pokazać, co środowisko kibicowskie myśli na temat transparentu i towarzyszącego mu zamieszania. Odpowiedź “transparent bardzo mi się podobał, nie trawię ich, więcej takich” zaznaczyło aż 90% głosujących.

W odpowiedzi Ryszard Petru umieścił na swoim facebooku specjalną grafikę. Siedzi na niej ze spuszczoną głową, a towarzyszy mu podpis: “Nie dla mowy nienawiści. Zaczyna się od jednego stadionu”.

Przed nami wyzwanie: jak zapobiec działaniom eskalującym społeczną agresję. Wierzę, że współdziałanie opozycji to ułatwi. Wierzę, że konsekwentne prawne i społeczne tępienie takich zjawisk zacznie przynosić rezultaty – pisze polityk.

2 KOMENTARZE

  1. Petru: “Przed nami wyzwanie: jak zapobiec działaniom eskalującym społeczną agresję.”
    Nie widziałem podobnych transparentów, aktów agresji przeciwko buddystom. Agresja powstaje gdy ktoś jest bezsilny przeciwko takiemu kurestwu jakie uprawia KODziarstwo, Petru, Tusk itp… Wyeliminować kurestwo z życia publicznego, zdelegalizować PO, .N, KOD. Zakazać im publicznych występów to nie będzie takiej agresji.

    27

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.