Foto: orano.tumblr.com

Foto: orano.tumblr.com
Foto: orano.tumblr.com

Na wschodzie Ukrainy cały czas trwają walki, kraj pogrąża się w coraz większym kryzysie, a we wsi Pastyrskije (Obwód Czerkaski) powstała pierwsza na Ukrainie świątynia satanistyczna. Wspólnota ludzi wyznających diabła została oficjalnie zarejestrowana, a jej przywódca – Siergiej – przybraj imię ”Nebog”.

Na rosyjskich portalach pojawiają się już komentarze, że w obliczu zbrodni armii ukraińskiej na ludności cywilnej powstanie takiego miejsca kultu szatana jest całkiem normalne.

Jeden z rosyjskich dziennikarzy mówi, że „Faszystowska dziś Ukraina w sposób cyniczny rozkoszuje się ludzkim cierpieniem. W tym kraju obserwujemy nowy etap degradacji ludzkiej, etap, którego naziści w latach 30. ubiegłego wieku jeszcze nie znali”, porównując tym samym Ukraine do nazistowskich Niemiec.

Inny portal podaje, że po rozpadzie Związku Radzieckiego Ukraina stała się „znakomitym laboratorium dla rozwoju sekt”.Przykładem ma być tutaj powstała po 1990 roku tzw. ”Biała sekta”, która została założona przez dziennikarkę z Dniepropietrowska Marinę Mamonową. W wyniku działalności tej sekty ucierpiało wielu Rosjan, Ukraińców, Białorusinów oraz mieszkańców Kazachstanu.

Na podstawie: pch24.pl

2 KOMENTARZE

  1. Do faszyzmu to raczej bliżej Putinowi niż Ukrainie.
    A wroga propaganda godna funkcjonariuszy leninowsko-stalinowskich.
    Co do sekt, to każde państwo gdzie jest odrobina wolności i demokracji jest narażone na tę zarazę. Tylko w państwach ściśle kontrolujących społeczeństwo nie ma sekt. To cena za wolność. Nie bez przyczyny najwięcej ich się rozplenia w USA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here