Kolejna zaskakująca koalicja PiS-u, Platformy i ludowców. Tym razem posłowie tych trzech ugrupowań wystąpili przeciwko politykowi Kukiz’15.

Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka od dłuższego czasu walczy z przywilejami posłów. W czerwcu pisaliśmy, że polityk Kukiz’15 został wyrzucony z komisji socjalnej ze względu na sprzeciw wobec pomysłu wydania 50 tys. złotych na sprzęt piłkarski i wynajmowanie boisk dla posłów. Tym razem jego działalność spotkała się z… donosem.

Tak wyglądał donos posłów H. Krzywonos (PO), B. Bartuś (PiS) i M. Sawickiego (PSL) na mnie za próbę ograniczenia przywilejów posłów (w tym „posłów” z PRL!)” – napisał na Facebooku Tyszka. „Aż się nie chce wierzyć, prawda? Tak wyglądają kulisy partiokracji – napisał Tyszka.

Jakie zarzuty pojawiły się pod adresem Tyszki?

 1. “Marszałek Tyszka podkreśla, że jest przedstawicielem wyborców, a nie kogoś innego”.
 2. “Nie zgodził się rozpatrzeć wniosków posłów z okresu PRL-u”.

 

3 KOMENTARZE

 1. Kukiz’15 jak najszybciej powinni przekształcić się partie polityczną o korzeniach narodowych-patriotycznych. Coś rodzaju Frontu Narodowego jaki jest we Francji. Kukiz’15 powinien zjednoczyć cały ruch narodowy wokół siebie. Byłaby wtedy szansa trwale zapuścić korzenie w Sejmie i być alternatywą dla pozostałych ugrupowań. Niestety! nie doczekam się tego, gdzie dwóch polaków, tam trzy partie.

  15

  2
  • Dużo w tym co piszesz racji, jednak pamiętaj, że Kukiz’15 ma uczulenie na partiokrację i raczej nie będą chcieli przekształcić się w coś z czym walczą. Jeśli chodzi o głowę Ruchu Narodowego powinien nią być Marian Kowalski. Facet ma w … poprawność polityczną, a i w ryja też ma dać czym. Sława!

   4

   0
   • Jeśli Kukiz’15 nie przekształci się partie polityczną to znikną że sceny politycznej po pierwszym sezonie. Jeśli weszło się już miedzy wrony to należy krakać tak jak pozostałe. Pan Kowalski? owszem, już powinien być w Parlamencie, niestety wszyscy wiemy jak to się stało. Podobnie było z p. Bosakiem, facet zajebiście inteligenty, choć o chłopięcym wyglądzie, ale to mało ważne. Nigdy się nie skompromitował swoich wypowiedzią, zawsze były bardzo zrównoważone i tacy politycy są potrzebni w Parlamencie a nie na ulicy. Pozdrawiam 😉

    4

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.