Afera KNF. Przewodniczący KNF oskarżony o korupcję na 40 milionów złotych.

Projekt o zwiększeniu wynagrodzeń ministrów, parlamentarzystów i wynagrodzeniu pierwszej damy ma zostać uchwalony na jednym posiedzeniu – informuje 300polityka.

Do Sejmu wpływa projekt PiS-u o zwiększeniu wynagrodzeń ministrów, parlamentarzystów i wynagrodzeniu pierwszej damy. Mimo, że wynagrodzenia mają zostać powiązane mnożnikiem z PKB, trudno się nie spodziewać, że podwyżki będą tematem nr 1 tabloidów i serwisów informacyjnych. Wg projektu posłowie otrzymaliby 2,7 tys. brutto podwyżki.

Według rozmówców 300polityki, projekt ma zostać uchwalony na jednym, ostatnim przed wakacjami posiedzeniu, które zaczyna się we wtorek.
Zrzut-ekranu-2016-07-18-o-21.47.11-640x390

3 KOMENTARZE

 1. Oj tam… Robi sie widly z igly… To tez ludzie i praca. Nie ma problemu z podwyzka, bo sama podwyzka to male sumy w porownaniu do przychodow i wydatkow panstwa.
  Predzej wypadaloby porozmawiac o podniesienie poziomu etyki i pro-obywatelskiego dzialania i na tym skoncentrowac swoje uwagi niz na malo znaczacym elemencie (tj. bardzo znaczacym medialnie, ale nie rzeczywiscie).
  Pomyslcie o tym.
  Pozdrawiam

  2

  1
 2. Za sam pomysł już są jedną nogą nad przepaścią. Jeśli to przejdzie to mogą zapomnieć o kolejnej kadencji. W sumie to mogą w ogóle zapomnieć o sejmie wtedy.

  3

  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.