fot. Faceboom.com Julia Pitera

Europosłanka Platformy Julia Pitera ma własną teorię na temat słabych wyników sondażowych jej ugrupowania.

Zdaniem Pitery sondaże, które pokazują dwukrotnie większe poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości w stosunku do Platformy Obywatelskiej, nie odzwierciedlają rzeczywistych preferencji Polaków, ponieważ nie mówią oni prawdy podczas rozmowy z ankieterami.

„Ludzie myślą sobie tak: ktoś się dowie, że nie tak głosowałem, to 500 zł mi zabiorą, podwyżki emerytury nie dadzą” – stwierdziła.

Jak widać, winni słusznej zapaści PO są wszyscy, z wyjątkiem samych zainteresowanych.

 

mn

 

2 KOMENTARZE

 1. To jest głęboki syndrom niewolnika, sługi; jeśli ma się poglądy nie do obrony, jeśli nie ma się pojęcia o tym, co się reprezentuje (a w tym przypadku interesy obcych mocodawców), to się sika po gaciach na samą myśl ich skonfrontowania z poglądami odmiennymi. Mi by nigdy nie przyszło do głowy bać się, że rząd/państwo mi coś “odbierze”, jeśli moje myślenie będzie odbiegało od linii myśli partii/rządu… Kurcze, człowiek prawdziwie wolny nawet zakuty w kajdany nie musi się obawiać, że ktoś go zindoktrynuje, bo ma pewność stałości i słuszności swoich poglądów; tak robią tylko przedstawiciele systemów totalitarnych, których ideologia nie ma szans ze zwykłym zdrowym rozsądkiem i logiką, dlatego nakazuje wszystko siłą i przemocą fizyczną… Pitera albo jest z jakiegoś powodu zastraszona, albo po prostu psychika jej siadła. Trzecią opcją jest to, że jest po prostu osobą oddelegowaną do kreowania nastrojów społecznych. Co nie wyklucza dwóch pierwszych opcji.

  4

  0
 2. Powiedzieć, że te tumany są zupełnie oderwane od rzeczywistości to jakby nic nie powiedzieć… Oni żyją w zupełnie innym świecie! Świecie wykreowanym przez nich samych. Jedyną prawdą dla nich są ich własne kłamstwa. Idąc za głównym propagandystą Hitlerowskich niemiec: “Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą”. Do tego dorzucić “Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą” i mamy pełny obraz rzeczywistości tych zdrajców, kłamców i oszustów.

  Dziwić się, że tak mordy rozdzierają skoro ktoś próbuje zniszczyć ten ich “piękny” wyimaginowany świat?

  Pozdrawiam

  15

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.