Foto: Piotr Drabik/Wikimedia Commons
Foto: Piotr Drabik/Wikimedia Commons

Partia rządząca zdecydowała, że na zbliżającą się kampanię prezydencką Bronisława Komorowskiego wyda tyle ile w roku 2010 – a więc 15 000 000 złotych.

We wtorek odbył się zarząd PO, na którym miała miejsce dyskusja nad budżetem który partia przeznaczy na kampanię wyborczą Bronisława Komorowskiego. Pomimo głosów części działaczy, by budżet był niski ze względu na obecną pozycję prezydenta i jego duże szanse na reelekcję, ustalono że na kampanię przeznaczona będzie suma taka sama jak pięć lat temu a więc 15 000 000 złotych.

Jeden z działaczy PO, w rozmowie z “Gazetą Wyborczą” stwierdził:

„Pięć lat temu przeznaczyliśmy na kampanię prezydencką 15 mln zł. Na zarządzie wywiązał się mały spór, bo były głosy, że Komorowski jest urzędującym prezydentem i nie potrzeba mu aż tyle pieniędzy. Jednak większość uznała, że wygrana w pierwszej turze wcale nie jest pewna i nie ma co skąpić pieniędzy”.

na podstawie: polskiepiekielko.pl

2 KOMENTARZE

  1. No nie można skąpic pieniędzy – bo póżniej nie będą dobrze pisac mówic, w TVP, TVN, Polsacie, GW – bo gdzie indziej będą emitowane reklamy. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.