Co zrobić, gdy w kraju chce się wprowadzić bardzo radykalne zmiany w rozumowaniu, ale niestety rażąca większość to katolicy, którzy podchodzą do tych zmian bardzo niechętnie? To rażąco proste. Należy przekonać Obywateli, że ich religia to wstyd i, że cały świat się z tych „zabobonów” śmieje. Tak właśnie działają media, w tym dzisiejszy artykuł w brukowcu FAKT, opowiadający o tym jak w Świdnicy ksiądz święcił radiowozy dla policji. Z całego zdarzenia oczywiście tabloid zrobił fotorelację z kilkunastoma zdjęciami i zakomunikował, że cały Świat już dawno tak nie robi, a my czyniąc tak pokazujemy, że do Europy nam mentalnie zbyt daleko. Czy więc zatem rzeczywiście cały świat z nas szydzi, czy to tylko ktoś nam próbuje wmówić, że tak jest ponieważ ma co do naszego narodu pewne plany, które chcę zrealizować, ale niestety mu nie wychodzi, gdyż większość tego nie zaakceptuje? Mamy się wstydzić, że NIE jesteśmy ateistami?

W rzeczywistości wygląda to tak, że Świat, Europa z nas się NIE śmieje, tylko nas raczej podziwia za wierność dla tradycji. Wielkość Narodu Polskiego była zawsze oparta na poszanowaniu tradycji i posiadaniu honoru, w odróżnieniu od obywateli pozostałych części Europy. Tak naprawdę na te zdjęcia ze Świdnicy nikt zza granicy nawet uwagi nie zwrócił. Zwyczajnie wmawia się to Polakom by szerzyć antyklerykalizm i ateizm jako europejską modę.

Co świat (nie EUROPA, która zdycha) zatem myśli o kościele, Bogu?

W USA najlepiej sprzedającą się muzyką, bijącą wszelkie rekordy popularności jest Gospel, czyli muzyka poświęcona Bogu. Płyt z taką „nutą” raczej ateiście nie kupują. Więc można na tej podstawie wywnioskować, że chrześcijaństwo – jako potrzeba ludzkości – wraca do łask.

W krajach muzułmańskich to Bóg jest na pierwszym miejscu i to dlatego Muzułmanie podbijają Europę, która nomen omen za 50-100 lat będzie całkowicie Muzułmańska.

To właśnie dlatego Polacy jaki pierwsi odrzuciliśmy komunizm, gdyż kościół nam pomagał, a my kościołowi. Pomoc ta była nie tylko duchowa, ale i materialna. Jan Paweł II przekazywał potajemnie miliony dolarów z banku watykańskiego dla Solidarności na walkę z czerwoną zarazą. Aktualnie Europa chce, abyśmy to zaprzepaścili, poszli i skoczyli za nimi w przepaść niebytu.

Nie dajcie się zrobić znów w balona. Świat wraca do Boga i takie są aktualne trendy. Europa zaś oddala się od Boga i dlatego musi zniknąć z mapy Świata jako kontynent chrześcijański, ale za to będzie kontynentem muzułmańskim. Lepsza cywilizacja wypiera zawsze gorszą cywilizację, która zrobiła sobie żarty ze swojej tradycji i zasad. Taką cenę płaci się za ignorancję. Oby Polska poszła w swoją stronę i dołączyła do Wegrów, którzy w porę zdołali się opamiętać. Dla nich nie jest za późno, a dla nas?