Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło informacje o dwóch Polaków rannych w zamachach w Brukseli. Zostali hospitalizowani.

Z informacji posiadanych aktualnie przez polskie służby konsularne wynika, iż wśród poszkodowanych w dzisiejszych zamachach w Brukseli jest dwóch polskich obywateli – poinformował dyrektor biura rzecznika prasowego MSZ Rafał Sobczak. Ranni Polacy są obecnie hospitalizowani – dodał.

Premier Beata Szydło zwołała nadzwyczajne posiedzenie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Zapewnia, że Polacy mogą się czuć bezpiecznie. – Nie ma powodu, żeby wprowadzać podwyższony stopień bezpieczeństwa, ale będą prowadzone kontrole. – Myślami jesteśmy w Brukseli, modlimy się za ofiary. Mam nadzieję, że nie będzie już więcej ofiar – powiedziała premier.

Straż Graniczna z psami, a także służby mundurowe wzmocnią kontrole na polskich lotniskach. Patrolowane będą strefy ogólnodostępne, jak również te zastrzeżone.

1 KOMENTARZ

  1. “Nie ma powodu, żeby wprowadzać podwyższony stopień bezpieczeństwa, ale będą prowadzone kontrole. – Myślami jesteśmy w Brukseli, modlimy się za ofiary. Mam nadzieję, że nie będzie już więcej ofiar – powiedziała premier.”
    Trochę to nie brzmi dobrze, ale to dobrze, że PiS pokazuje się makreli inaczej – inaczej wojna przez rząd makreli per demokraci, a w razie ww. problem TK będzie z głowy :0

    0

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.