W całym kraju odbyły się demonstracje przeciwników zmian w polityce imigracyjnej rządu. Między innymi wielkie demonstracje przeszły przez Kraków, Łódź i Gdańsk. Najwięcej osób zgromadziło się w Warszawie.

Jak podaje ndie.pl – Politycznie poprawne media jak jeden mąż obniżają frekwencję demonstracji antyimigracyjnych oraz starają się zmniejszyć rangę wydarzenia. W Krakowie więcej uwagi media regionalne poświęciły protestowi solidarności z uchodźcami, który zgromadził garstkę osób, podczas gdy przeciwników było kilkukrotnie więcej. Niemal wszystkie media stosują tę samą taktykę o manifestacji antyimigranckiej w Warszawie – podają zdecydowanie zaniżoną liczbę 7 tys. osób. Organizatorzy oraz uczestnicy marszu mówią o około 30 tys.

Uczestnicy marszu zaopatrzyli się w transparenty, takie jak: „Pamiętaj przybyszu i miej to na uwadze. To nasza ojczyzna, tu naród ma władzę” czy „Uchodźcy muzułmańscy to koń trojański dla Europy”. Skandowano również „Ewangelia, a nie szariat”, „Jan Sobieski król zwycięski”.

Polityka rządu oraz Komisji Europejskiej jest destrukcyjna – Polacy nie zgadzają się na kwoty imigrantów narzucone przez Niemcy i Francję. Takich demonstracji można się spodziewać zdecydowanie więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here