Polska udzieli kredytu Ukrainie w wysokości 100 mln złotych. Ma to być przeznaczone na rozwój gospodarczy oraz odbudowę Donbasu. Zostało to ustalone podczas spotkania premier Ewy Kopacz z władzami Ukrainy.

Wiele na szczeblu UE zależy od pozycji naszych oddanych partnerów z Polski. Wsparcie Polski to nie tylko zagraniczno-polityczne wsparcie Ukrainy, ale też i finansowe wsparcie Ukrainy – powiedział szef ukraińskiego rządu. 

Kredyt ma być dużym wsparciem dla Ukrainy wobec istniejącego tam konfliktu. Ma pomóc w rozwoju gospodarczym kraju, który uległ poważnemu uszkodzeniu w ostatnich miesiącach.

Dziś rząd polski poinformował o zapoczątkowaniu programu kredytowania Ukrainy w wysokości do 100 mln euro w przeciągu 10 lat. To bardzo konkretne wsparcie małego i średniego biznesu na Ukrainie, to jest też ogromne wsparcie całej gospodarki ukraińskiej – oświadczył Jaceniuk.

Oprócz tego Arsenij Jaceniuk powiedział, że Ukraina zamierza rozpocząć importowanie polskiego węgla.

AO/Na podstawie: http://swiat.newsweek.pl/ http://biznes.interia.pl

3 KOMENTARZE

 1. Szukasz kredytu? Albo były odmówił kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów? Masz odpowiednie miejsce dla swoich rozwiązań kredytowych tutaj! Elizabeth Global Finance ograniczone rozdawać pożyczek dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Prosimy o kontakt poprzez e-mail dzisiaj poprzez (elizabethp111@live.co.uk)

  DANE WNIOSKODAWCY:

  1) Imię i nazwisko:

  2) Państwo:

  3) Adres:

  4) Państwo:

  5) Płeć:

  6) Stan cywilny:

  7) Zawód:

  8) Numer telefonu:

  9) Stanowisko Obecnie w miejscu pracy:

  10) Miesięczny dochód:

  11) Kwota kredytu potrzebne:

  12) Kredyt Czas trwania:

  13) Cel pożyczki:

  14) Religia:

  15) Czy stosowane przed;

  16) data urodzenia;

  dzięki,

  Pani Elżbieta Patrick

 2. Popierdoliło ich ? dziura w budżecie nadal rośnie, a te mendy jeszcze innym rozdają ? Ze swoich wypłat i oszczędności niech im dadzą ! Jasne ! teraz niech każdy z nas dokłada się do Donbasu ! A i do tych kretynów co we frankach brali kredyty ! Wezmę kredyt, zainwestuję w coś na ślepo, a jak nie wyjdzie to pomóżcie ? Ludzie ! To tak jak bym wypił 0,5 L wódki, siądę w samochód i pojadę, uda mi się dojechać to fajnie, a jak trafią mnie niebiescy ? Olaboga ! zabrali mi prawko ! Ludzie pomóżcie mi teraz bo prawka nie mam a jeździć muszę …. Masz głowę ? masz 18 lat ? SAM ODPOWIADASZ za swoje decyzje !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.