Mecz Polska-Australia zakończył się zwycięstwem Polski. Biało-Czerwoni zakończyli dzisiejsze spotkanie wynikiem 3:0. Mecz odbył się w Hali Stulecia we Wrocławiu.

To był drugi mecz z udziałem reprezentaci Polski w tegorocznych Mistrzostwach Świata w siatkówce mężczyzn. I podobnie jak podczas meczu inauguracyjnego Polska pokonała przeciwnika 3:0. Biało-Czerwoni grają coraz lepiej.

Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:17, drugi 25:19, a trzeci 25:22. Podczas tego meczu Polacy wykazali się bardzo dobrą obroną, która zapewniała, szczególnie w pierwszym secie, kilkupunktowe prowadzenie. Początkowo Orły mieli problemy z kończeniem ataków, co jednak bardzo szybko poprawili.

Podczas dzisiejszego meczu bardzo dobrą grą wykazali się Mateusz Mika, Mariusz Wlazły, Karol Kłos, Paweł Zagumny, Paweł Zatorski i Michał Winiarski. Bardzo groźnym przeciwnikiem dla naszej drużyny okazał się Thomas Edgar ze swoimi mocnymi serwami i atakami. Jednak nawet on nie zdołał on zatrzymać Polaków, którzy wygrali dzisiejsze spotkanie.

Następny mecz Biało-Czerwoni zagrają z Wenezuelą 4.09.2014 roku o godz. 20:15.

Zapraszam do śledzenia relacji na żywo z meczy reprezentacji Polski na twitterze: https://twitter.com/AOflus