Gra Pokemon Go staje się coraz bardziej popularna. Okazuje się, że pod wrażeniem aplikacji są również polscy posłowie.

Pokemon Go polega na łapaniu wirtualnych Pokemonów umiejscowionych w tzw. rozszerzonej rzeczywistości, czyli w świecie rzeczywistym połączonym z tym wygenerowanym komputerowo.

Portal parlamentarny.pl informuje, że gra robi furorę również na Wiejskiej. Wśród polityków łapiących Pokemony są m.in. Agnieszka Pomaska z Platformy Obywatelskiej – to ta, która zagłosowała kilka miesięcy temu przeciwko Polsce na forum europejskim, a później tłumaczyła się, że pomyliła przyciski. Niestety, stała się rzecz straszna… Okazuje się, że „pomyłka” Pomaska podczas poszukiwań… napotkała problemy z GPS-em.

Według Jakuba Kuleszy z Kukiz’15 magicznych stworków szukają również członkowie .Nowoczesnej. Poseł Kulesza opowiedział o sytuacji, w której przyłapał jednego z nich na sejmowym korytarzu.

Gdy zapytałem go, czy szuka Pokemonów, to się bardzo speszył i uciekł – stwierdził polityk Kukiz’15.

3 KOMENTARZE

  1. Teraz widać jakich niedojrzałych posłów wybraliśmy do parlamentu. A już szczególnie dziewczęta od Petru dominują w głupocie w sejmie i mediach. Czy w tej partii niema żadnych rozsądnych facetów?

    • Wiesz… pewnie są. Chociaż to zależy, co kto rozumie pod pojęciem „rozsądny”. Dla zdrajców „rozsądny” będzie miało inne znaczenie niż dla patriotów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.